Tag: Jak przerobić koszulkę

koszulka ozdobiona koronką

Jak szybko ozdobić koszulkę koronką?

Trendy w modzie
Bardzo prosty, szybki a co najważniejsze świetny sposób na zamienienie zwykłej koszulki w piękną i elegancką. Dzięki zwykłemu doszyciu koronki koszulka zmieni swój charakter i wygląd nie do poznania. Spróbuj i Ty. Efekt wygląda dużo lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach.
koszulka z szerokim golfem

Jak przerobić koszulkę – szeroki golf?

Trendy w modzie
Jeśli chcesz, aby Twoja zwykła koszulka nabrała charakteru i wyglądała zupełnie inaczej przerób ją. To najlepszy sposób. Doszyj do niej szeroki, ozdobny golf i odmień ją raz na zawsze. Będzie wyglądać jak nowa, a w każdym razie nie ta sama. Wybierz jakiś ładny, lekki materiał na ozdobny golf, może być ładna koronka. Koszulka nabierze blasku i elegancji.
koszulka – zeszyt w linie

Jak zrobić koszulkę do szkoły – zeszyt w linie?

Trendy w modzie
Super pomysł na zrobienie dziecku koszulki do szkoły lub cofnięcie się wstecz do lat szkolnych. Zrób sobie koszulkę przypominającą kartkę z zeszytu. Najłatwiej zrobić linie, ale jeśli chcesz możesz zrobić też i kratkę. Założę się, że koszulka zrobi furorę w szkole.
bluzka z koralami wiązaną na szyi

Jak zrobić bluzkę z koralami wiązaną na szyi?·

Trendy w modzie
Chcesz mieć nietypową bluzkę wiązaną na szyi? Niech korale będą łącznikiem na bluzce, a nie dodatkiem. Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł. Całkowicie odmieni Twoją zwykłą bluzkę na ramiączkach i doda jej skromnej elegancji.
kokarda z materiału na bluzkę

Jak zrobić kokardę z materiału na bluzkę?

Akcesoria
Jeśli chcesz zrobić sobie modną koszulkę naszyj na nią kokardkę. Nic bardziej modnego i trendy nie znajdziesz. Kokardki opanowały największe domy mody, niech pojawią się też w Twoim domu i w Twojej szafie. Zrobienie kokardki jest niesamowicie proste, a efekt powalający.
sukienka z koszulki

Jak zrobić sukienkę z koszulki?

Trendy w modzie
Masz jakąś koszulkę, która Ci się podoba, ale jest za duża lub po prostu chcesz ją jakoś fajnie przerobić? A może po prostu brakuje Ci jakiejś fajnej sukienki? Zrób sobie sukienkę z koszulki. Przerób swój t-shirt na sukienkę. Prosty, niewyszukany krój, świetny na letnie, ciepłe wieczory. Szybko i łatwo można zrobić sukienkę z koszulki. Przekonaj się sama.
koszulka z odkrytymi ramionami

Jak zrobić koszulkę z odkrytymi ramionami?

Trendy w modzie
Koszulki z odkrytymi ramionami są niezwykle seksowne, ale i proste dziewczęce. Nadają się do noszenia zarówno na miasto, spacer po plaży czy parku jak i na grillowanie. Zobacz, jak przerobić koszulkę, aby pokazywała Twoje ramiona.
koszulka w grochy

Jak zrobić koszulkę w grochy?

Trendy w modzie
Grochy zawojowały modą. Jeśli i Ty chcesz mieć koszulkę w grochy wystarczy, że wykorzystasz fizelinę, a każda Twoja zwykłą koszulka w kilka chwil zamieni się w piękną koszulkę w grochy. Niżej znajdziesz instrukcje jak to zrobić.
bolerko z koszulki

Jak zrobić bolerko z koszulki?

Trendy w modzie
Świetny pomysł na zaaranżowanie zwykłej koszulki z rękawkami na bolerko. Nie wiem jak Wam, ale mi się ten projekt wyjątkowo spodobał. Ponieważ obecnie w modzie królują tiule i różne ozdoby z nich zrobione postanowiłam swoje bolerko ozdobić właśnie tiulem. Myślę, że to właśnie dzięki niemu to bolerko wygląda tak dobrze.
Bluzka z dziurami

Jak zrobić bluzkę z dziurami?

Trendy w modzie
Odmień swoją zwykłą koszulkę! Wytnij w niej seksowne dziurki i zawojuj cały świat! Poniżej znajdziesz instruktaż, jak to zrobić. Pamiętaj, że koszulka musi być zrobiona z materiału, który się nie strzępi. Wtedy cały urok pryśnie.