Tag: Miłość

Serce

Jak powiedzieć Kocham Cię?

Prezenty na Walentynki
W dzień walentynkowy jest rzeczą bardzo ważną zapewnienie swojego partnera o swoich uczuciach oraz zaangażowaniu. Poniżej przedstawiamy parę sposobów i pomysłów na powiedzenie swojej drugiej połówce “kocham”. Porady te mogą okazać się pomocne szczególnie dla tych osób, które nie mogą, lub po prostu nie mają ochoty wydawać dużych pieniędzy na prezenty z okazji walentynek.
czy to miłość?

Jak poznać czy to ten jedyny?

Znalezienie Tego Jedynego
Na pytanie czy to właśnie ten jedyny, możemy odpowiedzieć poprzez zadanie sobie pytań dodatkowych. Pomyślmy, czy on otwiera przed Tobą drzwi? Czy sprząta dom, zmywa naczynia, składa ubrania, wynosi śmieci itd? Czy robi Ci masaże, daje Ci pieniądze, przebacza wszystkie Twoje błędy, ma pracę? Czy rozmawia z Tobą cały czas? Czy zajmuje się dziećmi, abyś Ty mogła odpocząć? Czy jeśli jesteś spragniona, przynosi wodę dla Ciebie i dla siebie, ponieważ kiedy Tobie chce się pić on również odczuwa takie pragnienie? Wszystkie te rzeczy, są tylko niektórymi z tych, które powinien robić ten Jedyny i nie dlatego, że Ty go o to wszystko poprosisz. Takie zachowanie powinno wypływać samo z siebie. Być zupełnie spontaniczne i normalne. Miłość nie jest pożądaniem czy analizowaniem zachowań. Prawdziwa miłość płynie z serca. Jeśli Ty cierpisz, cierpi On, kiedy Ty jesteś chora, On również jest chory.
zakochana para

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Zauroczenie
Czy byłaś kiedyś w takiej sytuacji, że na widok jakiegoś faceta zaparło ci dech w piersiach? Mógł to być kolega z pracy, sąsiad, chłopak w sklepie spożywczym, kumpel ze szkoły lub spotkany na imprezie. Niezależnie od okoliczności czujesz, że twoje serce zaczyna mocno bić i zaczynasz się zastanawiać co zrobić, aby być bliżej niego i czy - gdyby stworzyć odpowiednią sytuację - on mógłby poczuć to samo do ciebie. A może jest już taki mężczyzna, którego już znasz, a do którego żywisz jakieś głębsze uczucia? Być może to kolega, z którym regularnie się widujesz na różnych spotkaniach towarzyskich lub chłopak, z którym byłaś już nawet na kilku randkach. Problem tkwi w tym, że ty zaczynasz się zakochiwać i boisz się, że stracisz swoją miłość. Co byś zrobiła gdybyś znalazła się w jednej z powyższych sytuacji? Co zrobić, aby chłopak zwrócił na ciebie uwagę, a później oszalał na twoim punkcie? Istnieje 7 podstawowych rzeczy, które kobieta może zrobić, aby rozkochać w sobie mężczyznę.
Jak wzmocnić związek?

Jak wzmocnić związek?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Codzienna komunikacja oraz wykazywanie zainteresowania partnerem utrzymują każdy związek przy życiu. Trzeba jedynie pokazać ukochanej osobie, że ci na niej zależy. Poniższe wskazówki i porady udzielone przez różne osoby - mężczyzn i kobiety pomogą ci wzmocnić swój związek.
miłość

Jak udowodnić miłość?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Miłości nie trzeba udowadniać, ona po prostu jest. Jeśli jednak chcesz pokazać drugiej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy, wystarczy kilka prostych gestów. Dzięki nim Twoja druga połówka poczuje się potrzebna i kochana. Udowodnisz jak bardzo ją kochasz. Poniżej znajdziesz wskazówki, które z pewnością ci to ułatwią.
wieczna miłość

Jak sprawić, by miłość trwała wiecznie?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Kiedy się zakochujemy zwykle sobie myślimy, że stan ten będzie trwał wiecznie i nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia. Jednak, gdy pierwsze emocje opadną a my mamy już pierwszą kłótnię za sobą, zdajemy sobie sprawę, że nasz partner wcale nie jest doskonały. Na początku związku bardzo się staramy, pokazujemy swoją miłość oraz dobrą wolę nawet wówczas, gdy jesteśmy zdenerwowani. Z czasem jest coraz trudniej rozwiązywać problemy, kłótnie są coraz częstsze, czujemy się mniej kochani oraz jesteśmy mniej skłonni do przebaczania partnerowi. W tym momencie zadajemy sobie pytanie, czy jest jakiś sekret wiecznej miłości? Czy jest możliwe życie w wiecznym szczęściu? Odpowiedź na to pytanie brzmi "Tak!". Jednakże, trudniej jest odpowiedzieć na pytanie: Jak to zrobić? Jak mogę stworzyć szczęśliwy związek, który nigdy nie skończy się bolesnym rozstaniem? Pierwszą rzeczą, jaką należy zapamiętać, to fakt, że utrzymanie zdrowego i szczęśliwego związku wymaga wiele pracy i nie stworzy się on sam z siebie - tak samo jak kwiat, który nie urośnie bez wody oraz ziemi. Związki wymagają pielęgnacji, czasu i energii. Często zapominamy że związek składa się z dwóch osób potrzebujących docenienia, wysłuchania i respektu. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na to, aby twoja miłość trwała wiecznie.
Jak pielęgnować miłość?

Jak pielęgnować miłość?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Aby miłość była wieczna należy o nią dbać i ją pielęgnować. Niestety często o tym zapominamy w dzisiejszych sprawach. Pogoń za pieniędzmi i karierą powodują, że zapominamy o tym co jest naprawdę ważne. Poniżej przedstawiam kilka metod, które pomogą w pielęgnacji miłości, bliskości i przywiązania.
zdrowy związek

Jak stworzyć zdrowy związek?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Pomimo, iż istnieje wiele sposobów na stworzenie zdrowych relacji z drugą osobą, to niestety większość par ich nie zna lub całkowicie je ignoruje. Rezultat? Kłótnie, płacz i rozstania. A przecież można tego uniknąć. Jeśli chcesz wiedzieć jak stworzyć zdrowy związek, przeczytaj poniższe wskazówki.
flirtująca para

Jak sprawdzić czy się komuś podobasz?

Zauroczenie
Odrywałaś kiedyś płatki róży, recytując znane „kocha, nie kocha”? Jest to bardzo popularna metoda, której nastolatkowie używają, żeby sprawdzić czy się komuś podobają czy nie. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu większość z nas obrywała płatki kwiatów, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Tak naprawdę nie ma jednak sposobu, aby dowiedzieć się co ktoś do nas czuje (jeśli nie chcemy bezpośrednio o to zapytać, oczywiście). Czasami podczas rozmowy masz wrażenie, że zauważyłaś tą iskrę w jego oku, ale potem jak o tym myślisz, dochodzisz do wniosku, że żadnej iskry tak naprawdę nie było. Najlepszym więc sposobem jest wspomniane zapytanie wprost. Dla niektórych jest to jednak zbyt śmiały krok. Jeśli więc jesteś w takiej niepewnej sytuacji i zadręczasz się dniami i nocami poszukując odpowiedzi na to najbardziej męczące i najtrudniejsze na świecie pytanie to wiedz, że oto nadszedł koniec Twoich męczarni. Poniżej znajdziesz podpowiedzi jak sprawdzić czy się mu podobasz czy nie. Jeśli okaże się, że on ma na Ciebie oko, nie czekaj. Przejmij inicjatywę! Może to na niego czekałaś całe życie?
związek na odległość

Jak utrzymać związek na odległość?

Zakochanie
Krąży powszechna opinia, że większość związków na odległość nie potrafi przetrwać próby czasu. Zmieniamy się pod wpływem nowego otoczenia, odzwyczajamy od siebie lub po prostu poznajemy kogoś nowego. Są jednak pary, które udowadniają nam, że jest to możliwe. Jak? Po pierwsze trzeba się bardzo kochać. Co poza tym? Przeczytaj!