Tag: Przydymione oko

Smokey Eye

Jak zrobić makijaż Smokey Eye?

Makijaż oczu
Makijaż oczu "smokey eyes" jest daje znakomity efekt. Jest tajemniczy i zmysłowy. Świetnie nadaje się na wieczór i na romantyczną kolację. Poniżej dowiesz się jak uzyskać efekt przydymionego oka.
przydymione oko

Jak zrobić makijaż przydymione oko?

Makijaż oczu
Makijaż smokey eye rewelacyjnie podkreśla wyraz oczu kobiety. Jest to makijaż na wieczór i świetnie nadaje się na randkę, imprezę w klubie czy studniówkę. Poniżej instrukcja jak zrobić makijaż przydymione oko.
dzienny smoky eyes

Jak zrobić dzienny smoky eyes?

Makijaż
Smoky eyes jest uwodzicielski, zmysłowy i tajemniczy. Zazwyczaj kojarzymy go z wieczornymi wyjściami i specjalnymi okazjami. Nasze oczy mogą jednak wyglądać ponętnie również w dzień. Wystarczy, że nasz smoky eyes będzie nieco delikatniejszy. Poniżej dowiesz się jak krok po kroku zrobić dzienny makijaż smoky eyes. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś użyła mocniejszych kolorów cieni i przemieniła ten makijaż w wieczorowe „przydymione oko”. Zasady pozostają te same. Poznasz je poniżej.
brokatowy smoky eyes

Jak zrobić brokatowy smoky eyes w odcieniach fioletu?·

Makijaż oczu
Ten makijaż wygląda obłędnie. Idealnie pasuje na imprezę sylwestrową i wszelkiego rodzaju „wielkie wyjścia”. Wspaniale podkreśla oczy i wydobywa z nich całą głębię. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, która pozwoli ci go wykonać.
szmaragdowy makijaż oczu

Jak zrobić szmaragdowy makijaż oczu?·

Makijaż oczu
Szmaragdowy to jeden z najmodniejszych kolorów sezonu. I choć mówi się, że to diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, na pewno znajdzie się sporo z was, które chętnie zamieniłyby je na kilka szmaragdów. Jeżeli jednak nie macie funduszy na tak kosztowne błyskotki, na pociechę mam dla was szmaragdowy makijaż. Idealny na sylwestra i karnawał!
srebrno-fioletowy makijaż

Jak zrobić srebrno-fioletowy makijaż sylwestrowy?·

Makijaż oczu
Metaliczny makijaż w kolorze stali i fioletu to doskonała propozycja na bal sylwestrowy, imprezę karnawałową lub wieczorne wyjście. Pięknie iskrzy w przytłumionym świetle i podkreśla oczy w taki sposób, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Instrukcja krok po kroku poniżej.
zielono-niebieski makijaż

Jak zrobić zielono-niebieski makijaż sylwestrowy?·

Makijaż oczu
W tym roku w zaledwie kilka minut możesz przemienić się w morską nimfę lub syrenę. Obok wszechobecnego złota w sklepach goszczą modne, często obszyte cekinami kreacje w odcieniach niebieskiego, turkusu i zieleni. Jaki makijaż najlepiej będzie do nich pasować? Może ten, który podkreśli nasze oczy barwami z tej samej palety kolorów? Poniżej dowiesz się jak zrobić przepiękny zielono-niebieski makijaż imprezowy widoczny na zdjęciu obok. To łatwiejsze, niż ci się wydaje.