Tag: The west budowa miasta

The West

Jak zbudować miasto w The West? cz I.

Gry online
The West to darmowa gra przeglądarkowa funkcjonująca w sieci od 2008 roku. Scenerią jest Dziki Zachód, a rozwój postaci dokonuje się poprzez zdobywaniem punktów doświadczenia w pracach, pojedynkach, zadaniach i bitwach o fort. Wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia rośnie też poziom postaci. Na pewnym etapie gry gracz musi wybrać, czy założyć miasto wraz z innymi, czy wybrać samotne tułanie się po prerii. Obie drogi wiążą się z pewnymi ograniczeniami, dziś chcemy skupić się na pierwszej z nich, a dokładnie – jak szybko i sprawnie zbudować miasto, by służyło tobie i innym graczom. Oczywiście gra pozwala na dużą dowolność i do wielu rzeczy gracz dochodzi sam, dlatego zawartą poniżej kolejność budowy budynków należy potraktować jako propozycję.
The West

Jak zbudować miasto w The West? cz. II

Gry online
W poprzednim tekście (Jak zbudować miasto w The West? cz.I) rozpoczynaliśmy podbijanie Dzikiego Zachodu w gronie znajomych. W tym celu najpierw zajęliśmy działkę budowlaną lub puste widmo, a później zajęliśmy się budową budynków mieszkalnych i rekrutacją większej ilości mieszkańców. Czas zatem kontynuować naszą drogę, zobaczmy co warto by było rozwinąć w mieście w dalszej kolejności.


Podobne porady

aparat

Jak zrobić zdjęcie z ulicznego życia miasta?

Fotografia
Fotografowanie jest dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Często wydaje nam się, że w codziennym życiu ciężko nam dostrzec rzeczy, które moglibyśmy sfotografować, jednakże to tylko złudzenie. Wystarczy dobrze się przyjrzeć. Jeśli lubisz robić zdjęcia oraz masz odrobinę artystycznego wyczucia przeczytaj poniższy artykuł. Podpowie ci jak robić zdjęcia z codziennego, dynamicznego życia ulicy.

Jak grać w „Państwa Miasta”?

Zabawy dla Dzieci
„Państwa Miasta” są świetną towarzyska grą, uwielbianą głównie przez uczniów gimnazjów i szkół średnich. Zabawa ma kilka ważnych zalet, przede wszystkim może w niej brać udział dowolna liczba osób, dodatkowo zmusza do myślenia i poszerza wiedzę gracza. Jest to też świetna rozrywka rodzinna. Rodzice dbający o rozwój umysłowy swoich pociech powinni zaproponować taką zabawę podczas wspólnych rodzinnych wyjazdów, a przy okazji sami nieco odświeżyć swoje szare komórki.
Toruń

Co zwiedzić w Toruniu?

Polska
Toruń, miasto pachnące piernikami, w którym turystów wita na Rynku Staromiejskim pomnik Kopernika (w czasie Juwenaliów często w bardziej młodzieżowej odsłonie) jest miejscem, które od zawsze przyciąga polskich i zagranicznych turystów. Planujesz weekend w Toruniu? Zobacz jeden z możliwych scenariuszy podróży.
Kraków

Co warto zobaczyć w Krakowie?

Polska
Kraków to dawna stolica państwa polskiego. Magiczne miasto zachwyca pięknymi kamienicami oraz świątyniami, stolica kultury, w której panuje ciepła atmosfera. Kraków to miasto, w którym możemy się zakochać od pierwszego spojrzenia, miejsce, które szczególnie warto odwiedzić. Co szczególnie warto zobaczyć, wybierając się do Krakowa?
Dubaj

10 atrakcji turystycznych Dubaju·

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Dubaj, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest miastem, które robi ogromne wrażenie. Panuje tu przepych, luksus oraz wiele nowatorskich i ambitnych budynków, które zapierają dech w piersiach. Bogaty Dubaj może poszczycić się największym centrum handlowym na świecie, największą fontanną, jedynym na naszym globie hotelem siedmiogwiazdkowym, sztucznymi wyspami w kształcie palm, mapy świata czy księżyca, Dubailandem - największym parkiem rozrywki na świecie (jeszcze nie ukończony) i innymi - równie wielkimi inwestycjami.
śmieszne miejsca w Polsce

Śmieszne miejsca w Polsce, które trzeba zobaczyć

Atrakcje turystyczne
Czy zawsze musi być poważnie? Otóż nie! Dziś prezentuje Polskę z przymrużeniem oka. Pochyłe domy, śmieszne pomniki i inne zabawne miejsca czekają na twoją wizytę. Warto wybrać się w taką podroż z całą rodziną, ponieważ śmiechu będzie co niemiara. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a dzieciaki (i nie tylko) będą bardzo zadowolone. Poznaj te miejsca i przekonaj się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby się świetnie bawić z rodziną.