Tag: The west budowniczy

postacie w The West

Jak wybrać klasy postaci w The West?

Gry online
Poszukiwacz przygód, budowniczy, zawadiaka a może żołnierz? Na to pytanie westowi gracze odpowiadają zwykle po osiągnięciu 10 poziomu postaci. Każda klasa postaci wymusza nieco inny styl gry (chociaż oczywiście można skonstruować budowniczego jako postać walczącą, czy też żołnierza jako budującego miasto). Stoisz właśnie przed takim wyborem? Przeczytaj o dobrych i złych stronach każdej z profesji.
The West

Jak zbudować miasto w The West? cz I.

Gry online
The West to darmowa gra przeglądarkowa funkcjonująca w sieci od 2008 roku. Scenerią jest Dziki Zachód, a rozwój postaci dokonuje się poprzez zdobywaniem punktów doświadczenia w pracach, pojedynkach, zadaniach i bitwach o fort. Wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia rośnie też poziom postaci. Na pewnym etapie gry gracz musi wybrać, czy założyć miasto wraz z innymi, czy wybrać samotne tułanie się po prerii. Obie drogi wiążą się z pewnymi ograniczeniami, dziś chcemy skupić się na pierwszej z nich, a dokładnie – jak szybko i sprawnie zbudować miasto, by służyło tobie i innym graczom. Oczywiście gra pozwala na dużą dowolność i do wielu rzeczy gracz dochodzi sam, dlatego zawartą poniżej kolejność budowy budynków należy potraktować jako propozycję.
The West

Jak zbudować miasto w The West? cz. II

Gry online
W poprzednim tekście (Jak zbudować miasto w The West? cz.I) rozpoczynaliśmy podbijanie Dzikiego Zachodu w gronie znajomych. W tym celu najpierw zajęliśmy działkę budowlaną lub puste widmo, a później zajęliśmy się budową budynków mieszkalnych i rekrutacją większej ilości mieszkańców. Czas zatem kontynuować naszą drogę, zobaczmy co warto by było rozwinąć w mieście w dalszej kolejności.