Tag: The west budowanie

The West

Jak zbudować miasto w The West? cz I.

Gry online
The West to darmowa gra przeglądarkowa funkcjonująca w sieci od 2008 roku. Scenerią jest Dziki Zachód, a rozwój postaci dokonuje się poprzez zdobywaniem punktów doświadczenia w pracach, pojedynkach, zadaniach i bitwach o fort. Wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia rośnie też poziom postaci. Na pewnym etapie gry gracz musi wybrać, czy założyć miasto wraz z innymi, czy wybrać samotne tułanie się po prerii. Obie drogi wiążą się z pewnymi ograniczeniami, dziś chcemy skupić się na pierwszej z nich, a dokładnie – jak szybko i sprawnie zbudować miasto, by służyło tobie i innym graczom. Oczywiście gra pozwala na dużą dowolność i do wielu rzeczy gracz dochodzi sam, dlatego zawartą poniżej kolejność budowy budynków należy potraktować jako propozycję.
The West

Jak zbudować miasto w The West? cz. II

Gry online
W poprzednim tekście (Jak zbudować miasto w The West? cz.I) rozpoczynaliśmy podbijanie Dzikiego Zachodu w gronie znajomych. W tym celu najpierw zajęliśmy działkę budowlaną lub puste widmo, a później zajęliśmy się budową budynków mieszkalnych i rekrutacją większej ilości mieszkańców. Czas zatem kontynuować naszą drogę, zobaczmy co warto by było rozwinąć w mieście w dalszej kolejności.


Podobne porady

aparat

Jak zrobić zdjęcie z ulicznego życia miasta?

Fotografia
Fotografowanie jest dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Często wydaje nam się, że w codziennym życiu ciężko nam dostrzec rzeczy, które moglibyśmy sfotografować, jednakże to tylko złudzenie. Wystarczy dobrze się przyjrzeć. Jeśli lubisz robić zdjęcia oraz masz odrobinę artystycznego wyczucia przeczytaj poniższy artykuł. Podpowie ci jak robić zdjęcia z codziennego, dynamicznego życia ulicy.
postacie w The West

Jak wybrać klasy postaci w The West?

Gry online
Poszukiwacz przygód, budowniczy, zawadiaka a może żołnierz? Na to pytanie westowi gracze odpowiadają zwykle po osiągnięciu 10 poziomu postaci. Każda klasa postaci wymusza nieco inny styl gry (chociaż oczywiście można skonstruować budowniczego jako postać walczącą, czy też żołnierza jako budującego miasto). Stoisz właśnie przed takim wyborem? Przeczytaj o dobrych i złych stronach każdej z profesji.
Dubaj

10 atrakcji turystycznych Dubaju·

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Dubaj, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest miastem, które robi ogromne wrażenie. Panuje tu przepych, luksus oraz wiele nowatorskich i ambitnych budynków, które zapierają dech w piersiach. Bogaty Dubaj może poszczycić się największym centrum handlowym na świecie, największą fontanną, jedynym na naszym globie hotelem siedmiogwiazdkowym, sztucznymi wyspami w kształcie palm, mapy świata czy księżyca, Dubailandem - największym parkiem rozrywki na świecie (jeszcze nie ukończony) i innymi - równie wielkimi inwestycjami.
Wielkopolska - wakacje

Wielkopolska - co warto zobaczyć?

Atrakcje turystyczne
Jest to jeden z tych regionów Polski, które odwiedzamy często. Atrakcyjność turystyczna Wielkopolski jest bardzo wysoka. Zawsze jednak zaglądaliśmy do miast i miasteczek. Dzisiaj chcemy pokazać jak piękna jest tutaj natura. Ci z państwa, którzy cenią sobie spacery po lasach i łąkach, spotkania ze zwierzętami, a cywilizację tylko w tle, powinni być usatysfakcjonowani.
Bydgoszcz - zwiedzanie

Bydgoszcz - co zwiedzać?

Atrakcje turystyczne
Rejs tramwajem wodnym i spacer ulicą Długą w Bydgoszczy pozostawią niezapomniane wrażenia. Wyspa Młyńska i nabrzeża nad Brdą określają charakter historycznego centrum Bydgoszczy. Rewitalizacja wielu zakątków śródmieścia przywróciła miastu dawną świetność. Współczesne budownictwo wraz z zabytkowymi budynkami tworzą niezwykłą mozaikę architektoniczną. Warto odwiedzić to miasto i przekonać się ile atrakcji tam na nas czeka. Jest niezwykłe malownicze i trzeba zobaczyć je na własne oczy.
śmieszne miejsca w Polsce

Śmieszne miejsca w Polsce, które trzeba zobaczyć

Atrakcje turystyczne
Czy zawsze musi być poważnie? Otóż nie! Dziś prezentuje Polskę z przymrużeniem oka. Pochyłe domy, śmieszne pomniki i inne zabawne miejsca czekają na twoją wizytę. Warto wybrać się w taką podroż z całą rodziną, ponieważ śmiechu będzie co niemiara. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a dzieciaki (i nie tylko) będą bardzo zadowolone. Poznaj te miejsca i przekonaj się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby się świetnie bawić z rodziną.