Tag: Austria stoki narciarskie

stok narciarski

Gdzie na narty w Austrii? Stoki dla początkujących narciarzy

Europa
Austria to kraj idealny dla narciarzy. Miłośnicy śnieżnych szaleństw znajdą tam dobrze przygotowane trasy i świetnie prosperującą bazę noclegową z regionalnymi atrakcjami oraz dogodną komunikację. Jako początkujący narciarz musisz jednak dokonać rozsądnego wyboru i spośród wielu tras zjazdowych i dolin wybrać te, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o Tobie.


Podobne porady

Trasa narciarska

Jakie są międzynarodowe reguły korzystania z tras narciarskich?

Narciarstwo
Poniższe reguły są w coraz większym stopniu wykorzystywane przez sądownictwo w krajach alpejskich. Zachowanie podanych zasad korzystania z międzynarodowych tras narciarskich są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa swojego i innych. Każdy narciarz musi stale mieć wzgląd na innych, aby nie powodować zagrożenia.
Sienna, stok narciarski

Gdzie na narty w Polsce? Mniej oblegane stoki narciarskie

Narciarstwo
Kto wyjeżdża w sezonie w polskie góry na narty, ten musi się liczyć ze sporymi utrudnieniami. Nasze nartostrady znacznie odbiegają od norm alpejskich, a i o wypadek na stoku nie trudno, gdyż wszędzie pełno amatorów białego szaleństwa. Gdy jednak zrezygnujemy z wyjazdu do Zakopanego, czy Karpacza i poszukamy bardziej zacisznych miejsc, może okazać się, że wyjazd na narty będzie całkiem udany i nie spędzimy go w kolejkach przed wyciągiem.
Dolomity

Gdzie na narty w Dolomitach? Porady dla zaawansowanych narciarzy

Europa
Włoskie Dolomity to góry niezwykłe, zapewniające szusowanie na najwyższym poziomie. W Dolomitach znajdziesz wszystko, czego twe spragnione wysiłku nogi i śniegu oczy zapragną. Dolomity Superski to jeden z największych ośrodków w Europie i symbol narciarskiej krainy Italii.