Tag: Bransoletka z plastiku

bransoletka z plastikowej butelki i materiału

Jak zrobić bransoletkę z plastikowej butelki i materiału?

Robienie biżuterii
Jeśli masz ochotę na dodanie do swojej kolekcji biżuterii coś nowego wcale nie musisz w tym celu udać się do sklepu. Możesz zrobić sobie bransoletkę z materiałów, które na pewno znajdziesz w swoim domu. Pijesz wodę? Na pewno będziesz mieć plastikową butelkę. Jakiś materiał ze starej koszulki też się na pewno znajdzie. A więc do roboty.


Podobne porady

Jak zrobić pająka z plastikowej butelki?

Zabawy dla Dzieci
Można powiedzieć, że to rękodzieło jest łatwe do zrobienia, nawet dla najmniej umiejętnej osoby. Plastikowy pająk wygląda bardzo strasznie, zwisając z dachu, z drzewa lub ze ściany. Będzie wspaniałą dekoracją na Halloween i świetną zabawką dla dzieci.
Jak zrobić plastikowe kwiaty

Jak zrobić plastikowe kwiaty?

Inne projekty i wyroby
Były już kwiatki z różnych rodzajów papieru czy materiału. Ale nie było jeszcze kwiatków z plastiku, a dokładnie z plastikowej butelki. Nie dość więc, że postępujemy ekologicznie to jeszcze sami bawimy się w recycling. Przy okazji tworzymy coś fajnego do swojego domu. Plastikowe kwiaty są dużo trwalsze niż papierowe czy te z materiału, a równie ładne. Możesz nimi ozdobić wiele rzeczy, których nie ozdobisz papierowymi i materiałowymi kwiatami, na przykład werandę, czy balkon (deszcz ich nie zniszczy).
sowa z butelki

Jak zrobić sowę z plastikowej butelki?

Dekoracje na Halloween
Pewna sowa na drzewo przyleciała. Im mniej mówiła, tym więcej słyszała. Im więcej słyszała, tym mniej mówiła. Swą wiedzą wcale się nie chwaliła. Sowa mądrość wielką ma, chcę mieć taką również ja.
dynia z plastikowej butelki

Jak zrobić dynię z plastikowej butelki?

Dekoracje na Halloween
Świetny pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zamiast wyrzucać zużyte butelki wykorzystaj je na zrobienie czegoś konstruktywnego. A, że Halloween zbliża się wielkimi krokami warto wykorzystać butelki na jakiś halloweenowy projekt. Pokażę Wam, jak zrobić dynie z plastikowych butelek.
abażur z łyżeczek

Jak zrobić abażur z łyżeczek?·

Oświetlenie
Chcesz postawić na oryginalność? Niestety oryginalne i nietuzinkowe lampy i abażury nie należą do najtańszych. Tutaj jednak pojawia się inne rozwiązanie. A mianowicie samodzielne zrobienie sobie lampy. Możesz bowiem wykorzystać butelkę po wodzie mineralnej i okleić ją plastikowymi łyżeczkami. Efekt niesamowity. Zadowolenie gwarantowane.
Doniczka z butelki

Jak zrobić doniczkę z butelki?

Donice i Skrzynki
Jeśli lubisz sam tworzyć nowe rzeczy oraz jesteś fanem recyklingu to ta doniczka może ci się spodobać. Dzięki tej doniczce unikniesz przelania kwiatka - nalewasz wody do dolnej części a kwiatek pobiera jej tyle ile zechce.
karmnik z butelki

Jak zrobić karmnik z butelki plastikowej i łyżki?

Karmienie Ptaków
Kochasz ptaki i chcesz je przyciągnąć do swojego sadu czy ogrodu? Wystarczy tylko zużyta butelka plastkikowa, drewniana łyżka kuchenna oraz trochę sznurka. To właśnie z tych materiałów zrobisz prosty, tani i szybki w wykonaniu karmnik dla ptaków. Ma on jeszcze jedną zaletę, która też nie jest bez znaczenia dla miłośników przyrody: do jego zrobienia wykorzystasz przedmioty z recyklingu.