Tag: Pogrzeb

zasady ubierania się - pogrzeb

Jak się ubrać na pogrzeb?

Pogrzeby
Każdy w pewnym momencie życia będzie uczestniczył w pogrzebie. Może być to pogrzeb członka rodziny, znajomego, kolegi z pracy. Bez względu jednak czyj to będzie pogrzeb, istnieją pewne reguły i normy dotyczące stroju na pogrzebie. Jeśli chcesz uniknąć niemiłej sytuacji, przeczytaj poniższe wskazówki i dowiedz się jak prawidłowo ubrać się na pogrzeb.
pogrzeb, planowanie pogrzebu, organizowanie pogrzebu

Jak zaplanować pogrzeb?

Pogrzeby
Śmierć bliskiej osoby jest zawsze wstrząsającym wydarzeniem. Szczególnie trudne jest przezwyciężenie żalu po stracie i zaplanowanie pogrzebu. Oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać w tej ciężkiej chwili.
pogrzeb, zakład pogrzebowy, wybór zakładu pogrzebowego

Jak wybrać firmę pogrzebową?

Planowanie pogrzebu
W chwili śmierci bliskiej osoby pojawia się mnóstwo problemów natury organizacyjnej. Gdzie iść, co zrobić, jaki zakład pogrzebowy wybrać? Oto kilka wskazówek, które ułatwią wam podjęcie odpowiedniej decyzji w przypadku ostatniego z tych pytań.
trumna

Jak kupić trumnę?

Pogrzeby
Planowanie pogrzebu jest bardzo stresującym czasem dla rodziny. Trzeba się skupić nie tylko nad żalem po utracie bliskiej osoby ale również nad decyzjami związanymi z przygotowaniem pogrzebu. Jedną z decyzji, którą trzeba będzie podjąć, jest zakup trumny, w której zamierzamy pochować ukochaną osobę. Musimy zrobić wszystko aby uniknąć dodatkowych kosztów i nie narazić się na oszustwa. Badania wykazały, że przeciętny klient kupuje jedną z pierwszych trzech modeli pokazanych trumien, oferowaną w średniej cenie. Z tego powodu w zakładach pogrzebowych na najbardziej widoczne miejsca wystawia się najdroższe modele. Towary w niższych cenach znajdują się z tyłu wystawy lub oferowane są jedynie w cennikach.