Tag: Koloryzacja włosów

Rude włosy

Jak dopasować rudy odcień włosów do typu urody?

Farbowanie włosów
Wiele kobiet marzy o ognistoczerwonych włosach. Rudości i czerwienie kojarzą się z ognistym temperamentem, namiętnością i żywiołowością. Zarówno na półkach sklepowych, jak i w palecie profesjonalnych farb fryzjerskich znajdziemy całą gamę rudych odcieni. Od rudych blondów, tycjanu przez rudy ogniste aż po wiśniową czerwień i ciemne burgundy. Pamiętaj, że rudy kolor włosów niezależnie od tego, czy jest naturalny czy farbowany, przyciąga uwagę. Rozsądnie jednak przemyśl odcień, by stać się seksowym rudzielcem a nie brzydką czarownicą.
Farbowanie włosów.

Jak zafarbować włosy?

Farbowanie włosów
Farbowanie włosów w domu jest coraz popularniejsze, ponieważ w salonach fryzjerskich ceny wymienionego zabiegu są naprawdę duże. Lepiej zaoszczędzić i wybrać się do fryzjera na cieniowanie i modelowanie włosów. Warto również zaznaczyć, że obecnie coraz więcej firm kosmetycznych produkuje profesjonalne preparaty do farbowania, które nie niszczą całkowicie struktury włosa. Wbrew pozorom farbowanie nie jest trudne, może w przypadku długich i kręconych włosów zająć troszkę więcej czasu. Poniżej przedstawiamy w jaki sposób możemy samodzielnie zafarbować włosy.
pielęgnacja ciała

4 mity, w które każe nam wierzyć przemysł kosmetyczny

Pielęgnacja skóry
Naszych wyborów produktów kosmetycznych i poprawiających urodę dokonujemy bardzo często za namową reklam i kolorowych opakowań na sklepowych półkach. Jednakże, wizażyści, eksperci od kosmetyki oraz autorka Paula Begoun uważają, że nie powinno się wierzyć wielu koncernom produkującym wyroby kosmetyczne - stawiają oni często twierdzenia na temat swoich produktów, które po prostu nie są prawdziwe. Aby ci to udowodnić, przygotowaliśmy listę najczęściej powielanych mitów na temat produktów poprawiających urodę. Warto jest pamiętać o każdym z nich.


Podobne porady

makijaż mity

Mity, w które każe nam wierzyć przemysł kosmetyczny

Medyczne Badania Naukowe
Naszych wyborów produktów kosmetycznych dokonujemy bardzo często za namową reklam i kolorowych opakowań na sklepowych półkach. Jednakże, wizażyści, eksperci od kosmetyki uważają, że nie powinno się wierzyć wielu koncernom produkującym wyroby kosmetyczne - stawiają oni często twierdzenia na temat swoich produktów, które po prostu nie są prawdziwe. Aby ci to udowodnić, przygotowaliśmy listę najczęściej powielanych mitów na temat produktów poprawiających urodę. Warto jest pamiętać o każdym z nich.