Tag: Kwiatek z materiału

róża z materiału

Jak szybko zrobić różę z materiału?·

Robienie biżuterii
Jeśli chcesz szybko i w bardzo prosty sposób zrobić różyczki z materiału wypróbuj poniższego sposobu. Kilka cięć nożyczkami, parę ruchów igłą i piękna róża gotowa. Nada się świetnie na broszki, do ozdoby torebek czy wpięcia we włosy.
kwiatek z organzy

Jak zrobić kwiatka z organzy?

Akcesoria
Oto instrukcja na zrobienie bardzo prostego kwiatka z organzy, choć tak naprawdę każdy lekki, zwiewny materiał podobny do organzy będzie dobry. Zrobione kwiatki możesz wykorzystać na naprawdę wiele sposobów i ozdobić nimi wiele rzeczy.


Podobne porady

Firanka z organzy

Jak prać firanki z organzy?

Pranie

Organza jest materiałem przejrzystym, tkanym z przędzy jedwabnej, może być też tkana z bawełny oraz włókien syntetycznych takich jak nylon czy poliester. Ze względu na swoją wytrzymałość i wszechstronność szyte z niej są firanki, suknie ślubne i wieczorowe oraz torebki. Dostępna w wielu kolorach i wykończeniach organza potrzebuje specjalnej troski, aby cały czas wyglądać czysto. Niezależnie, czy Twoja organza zrobiona jest z włókien syntetycznych czy naturalnych, do czyszczenia jej należy używać delikatnego detergentu, aby zapobiec zniszczeniu czy zużyciu. Przy właściwej pielęgnacji można długo zachować ładny wygląd tkaniny.

kwiatki z serwetki

Jak zrobić kwiatka z serwetki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie wiesz jak ozdobić stół, komodę czy wprowadzić trochę koloru do kuchni? Możesz to zrobić za pomocą kwiatów, niekoniecznie żywych, które zaraz zwiędną. Zrób wielkie kwiaty z serwetek. Łącz ze sobą ulubione lub po prostu żywe kolory i zamień zwykłe serwetki w małe dzieło. Na pewno wszyscy się nimi zachwycą. Instruktaż poniżej.
kwiatek z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatka z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolki po papierze toaletowym już dawno pokazały nam, że są bardzo wdzięcznym materiałem do dekoracji naszych mieszkań. Można robić z nich wiele rodzajów kwiatów czy dekoracji na ściany. Oto jeden z pomysłów na kwiatek z rolki po papierze toaletowym. Myślę, że te kwiatki bardzo fajnie wyglądają i super prezentują się w bukiecie.
róża z filcu

Jak zrobić prostą różyczkę z filcu?

Robienie biżuterii
Super prosty sposób na zrobienie różyczki z filcu. Możesz nimi udekorować bluzkę, torebkę, szal, chustę.... cokolwiek tylko zechcesz. Możesz zrobić z nich spinkę do włosów doczepiając je do wsuwki lub broszkę, gdy dodasz agrafkę. Możliwości masz mnóstwo.