Tag: Jak malować paznokcie

paznokcie ozdobione koronką

Jak ozdobić paznokcie koronką?

Trendy w modzie
Chcesz mieć paznokcie inne niż wszyscy? Zrób sobie piękne i stylowe paznokcie ozdabiając je zwykłą koronką. W zaledwie kilku krokach Twoje paznokcie zmienią się nie do poznania. Koronkowe paznokcie świetnie pasują do wieczorowej kreacji jak i na romantyczny wieczór we dwoje.
pomalowane paznokcie

Jak malować wzorki na paznokciach – trójkąty?

Trendy w modzie
Wzorki na paznokciach są modne, ładne i podziwiane przez koleżanki. Sposobów na tanie, sprytne i samodzielne zrobienie wzorków na paznokciach jest kilka. Niżej znajdziecie instrukcję, jak zrobić na paznokciach trójkąty.
pajęczyna na paznokciach

Jak pomalować paznokcie na Halloween – pajęczyna?

Dekoracje na Halloween
Wszystko na zabawę halloweenową masz już przygotowane. Przebranie wisi w szafie, fryzura obmyślona, makijaż też. Ale czy to już wszystko? Oczywiście, że nie. Zapomniałaś o paznokciach. Ale nie bój się, i na nie znajdzie się sposób. Pajęczyna na paznokciach? Czemu nie. Kilka chwil i mroczne paznokcie gotowe. Przeczytaj jak to się robi.
mroczne oczy na paznokciach

Jak pomalować paznokcie na Halloween – mroczne oczy?

Trendy w modzie
Skoro na Halloween wszystko jest mroczne, dlaczego mamy oszczędzić pod tym względem nasze paznokcie? Pomaluj je na czarno i namaluj na nich oczy, które widać tylko w ciemności. Straszne, prawda? Fajny efekt uzyskasz też, gdy pomalujesz tylko kilka paznokci w ten sposób, a resztę zostawisz czarną. Możesz też eksperymentować z kolorami tęczówki i dobrać je odpowiednio do kolorystyki stroju.
paznokcie duchy

Jak pomalować paznokcie na Halloween – duchy?

Trendy w modzie
Wybierasz się na zabawę halloweenową, ale nie wiesz jak pomalować swoje paznokcie? Spróbuj namalować na nich małe duszki. Ich namalowanie nie wydaje się tak skomplikowane jak inne projekty, a wyglądają naprawdę świetnie. Żadne przyjęcie halloweenowe nie może się obyć bez duchów. Miej to na uwadze. Takie paznokcie przyciągną każde spojrzenie.
paznokcie dynie

Jak pomalować paznokcie na Halloween – dynia?

Trendy w modzie
Na Halloween musi być pomarańczowo. Musowo. Dynie, przebrania, makijaż, również paznokcie powinny krzyczeć, że jest Halloween. Pomaluj swoje paznokcie na pomarańczowo i zamień je w halloweenowe dynie. Świetny i prosty pomysł. Halloween jeszcze nigdy nie było tak pomarańczowe.
Frankenstein na paznokciach

Jak zrobić paznokcie Frankensteina na Halloween?

Trendy w modzie
Zabaw się na Halloween i poświęć sobie troszkę czasu. Nie tylko na samo przebranie, ale też i na jego uzupełnienie. Przebierz swoje paznokcie za słynnego Frankensteina. Jeśli tylko tego typu paznokcie będą pasować do twojego stroju śmiało zabieraj się za malowanie. Instrukcja poniżej.
paznokcie prezent

Jak pomalować paznokcie na święta – prezent?

Specjalne okazje
Nie wiesz jak pomalować paznokcie na święta? Chcesz, żeby wyglądały wyjątkowo? Zdecyduj się na odrobinę szaleństwa i zapakuj swoje paznokcie tak, jak prezenty. To bardzo fajnie wygląda i przykuwa uwagę. Zrób sobie prezent.
paznokcie Mikołaj

Jak pomalować paznokcie na święta – Mikołaj?

Specjalne okazje
Na Boże Narodzenie sprzątamy nasze domy, dekorujemy je pięknie, zdobimy stoły, ubieramy choinkę. Nie zapominamy również i o sobie. Elegancko się ubieramy, czeszemy, malujemy. Ważne by pomalować też paznokcie. I tutaj jeśli tylko masz odwagę możesz lekko zaszaleć. Namaluj Mikołaja na paznokciach. Możesz też ozdobić w ten sposób jednego paznokcia swojej córce, będzie wniebowzięta.
paznokcie na święta – lampki choinkowe

Jak pomalować paznokcie na święta – lampki choinkowe?·

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne świąteczne paznokcie są w zasięgu Twoich dłoni! Wystarczy, że masz pod ręką kilka kolorów lakierów do paznokci i chwilę czasu, bo niestety namalowanie lampek choinkowych na paznokciach jest trochę czasochłonne i wymaga precyzji. Dlatego wszelkie próby trzeba zacząć już teraz. Powodzenia.