Tag: Modne paznokcie

paznokcie ozdobione koronką

Jak ozdobić paznokcie koronką?

Trendy w modzie
Chcesz mieć paznokcie inne niż wszyscy? Zrób sobie piękne i stylowe paznokcie ozdabiając je zwykłą koronką. W zaledwie kilku krokach Twoje paznokcie zmienią się nie do poznania. Koronkowe paznokcie świetnie pasują do wieczorowej kreacji jak i na romantyczny wieczór we dwoje.
wzorki na paznokciach

Jak zrobić wzorki na paznokciach?·

Pielęgnacja dłoni i stóp
Zapewne patrzysz z zazdrością na pięknie ozdobione paznokcie koleżanek. Zastanawiasz się, jak one to robią, że wzorki są ładne, równe i długo się utrzymują. Tajemnica tkwi nie tylko w pewnej dłoni, ale również w używaniu odpowiedniej metody. Oto jedna z tych metod. Z zastosowaniem flamastra do paznokci. Wypróbuj, poćwicz i ciesz się pięknymi paznokciami.
paznokcie pomalowane stemplem

Jak używać stempelków do paznokci?

Manicure i Pedicure
Stemple do paznokci stają się coraz bardziej popularne. W końcu każda z nas, chce od czasu do czasu wzbudzać zachwyt pięknymi paznokciami. Niestety dla większości stempelki są wciąż tajemnicą. I nie ukrywam, że może zdarzyć się tak, że piękne paznokcie nie wyjdą za pierwszym razem, ani czasami nawet za dziesiątym. Ale ćwiczenia czynią mistrza. Zamów więc swój zestaw stempelków i ćwicz.
Modne paznokcie zima 2011 / 2012

Modne paznokcie zima 2011 / 2012·

Trendy w modzie
Bądź na bieżąco i dowiedz się jakie kolory paznokci są modne tej zimy. Nie jest sekretem, że paznokcie kobiety mogą wiele powiedzieć o niej samej. Z tego powodu bardzo ważna jest ich pielęgnacja jak również zadbanie o to, aby były zawsze trendy!
paznokcie na wzór Mondriana

Jak pomalować paznokcie na wzór Mondriana?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Mondrian wraca! Wielki powrót lat 60. na wybiegach, a co za tym idzie i w naszych sklepach. Modernistyczne dzieło holenderskiego malarza Pieta Mondriana ponownie wraca do łask. Niegdyś za sprawą Yves Saint Laurenta, a dziś za sprawą wielu projektantów prosta trapezowa sukienka bez rękawów w biało-niebiesko-czerwono-żółte kwadraty i prostokąty znów jest w modzie. Tym razem jednak projektanci poszli o krok dalej i wyszli poza ramy sukienki oraz poza ściśle nakreślone ramy kolorystyczne. Obecne w tym sezonie bloki kolorów łączą każdy kolor z każdym. Geometryczne bloki kolorów obecne są już nie tylko na sukienkach, ale i na torebkach, butach, koszulkach, bluzkach czy spodniach. Dlaczego więc nie przenieść ich i na paznokcie? Zobacz jak możesz pomalować sobie paznokcie a'la Mondrian.
ombre na paznokciach

Jak zrobić ombre na paznokciach?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Cieniowanie, czyli tak modne ostatnio ombre nie pojawia się już tylko na włosach. Cieniujemy też ubrania oraz paznokcie. Te ostatnie wbrew pozorom wcale nie jest trudno zrobić. Potrzebujesz tylko cierpliwości i troszkę czasu. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiedni zestaw kolorystyczny lakierów do paznokci i gąbka do makijażu. Jak to wszystko ma działać? Instrukcja poniżej. Bądź modna w tym sezonie.
mozaika na paznokciach

Jak zrobić mozaikę na paznokciach?·

Manicure i Pedicure
Bardzo modne jest malowanie paznokci na przeróżne kolory. Ponieważ moda pokazuje, że należy te kolory łączyć dlaczego nie wypróbować czegoś ekstra? Wyczaruj kolorową mozaikę na swoich paznokciach. Instrukcja poniżej.
wzór kwiatowy na paznokciach

Jak zrobić wzór kwiatowy na paznokciach?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Kwiaty są bardzo zauważalne już nie tylko w ogrodach, ale i na naszych ulicach. Pojawiły się bluzki w kwiaty, sukienki w kwiaty, nawet spodnie czy legginsy. Nie wspominając już o biżuterii. Pomaluj więc i swoje paznokcie w odpowiedni, kwiatowy wzór. Niech i one będą modne w tym sezonie. Pozwól swoim paznokciom rozkwitnąć.

Wzory na paznokcie na wiosnę 2014

Trendy w modzie
Zastanawiasz się jakie wzory na paznokciach będą najmodniejsze tej wiosny? Poniżej przedstawiam kilka propozycji na nadchodzący sezon 2014 wprost z wybiegów.