Tag: Zrób to sam bransoletki

Bransoletka z rzemyka i muliny

Jak zrobić bransoletkę z rzemyka i sznurka?·

Robienie biżuterii
Bransoletki są bardzo modne i im jest ich więcej tym lepiej! Poniżej przedstawiam instrukcję krok po kroku jak wykonać śliczną bransoletkę z muliny, rzemyka i ozdobnego łańcuszka. Sposób jej wykonania jest tak prosty, że można ją wykonać z zamkniętymi oczami.
Bransoletka pleciona z muliny

Jak zrobić oryginalną bransoletkę?·

Robienie biżuterii
Aby mieć taką piękną bransoletkę, to niestety trzeba posiadać metalową, grubą bransoletkę bazową. Nie jest łatwo taką zdobyć, ale jeśli się uda to oto super pomysł na jej przerobienie.
Naszyjniki przyjaźni z muliny

Jak zrobić naszyjnik z muliny?

Robienie biżuterii
Nazywane naszyjnikami przyjaźni, kolorowe naszyjniki z muliny są bardzo proste do zrobienia. To czego potrzebujesz to kawałek sznurka, dużo muliny i jeszcze więcej cierpliwości. Jednak będziesz zadowolona z efektu, jak i twoje przyjaciółki, które obdarujesz takim prezentem.


Podobne porady

bransoletka z muliny

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

Robienie biżuterii
Bransoletki z muliny często nazywane są bransoletkami przyjaźni i noszone są jako jej symbol. Naucz się i swoich przyjaciół, jak się je wykonuje. Do jej zrobienia użyj zestawu kolorów – twój ulubiony kolor i kolor twojego przyjaciela. Mieszaj dowolnie kolory, będą stanowić wówczas ozdobę każdego stroju.

Jak zrobić oryginalną kartkę wielkanocną?·

Dekoracje Wielkanocne
Jeśli zrobicie kartkę dla swoich bliskich na Wielkanoc sprawicie im wielką radość. Dzieci będą się świetnie bawić, poniżej przedstawiam krok po kroku jak zrobić ładną kartkę koszyczek:) powodzenia!
Choinka z muliny

Jak zrobić choinkę z muliny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Sposób robienia tej choinki jest bardzo podobny do robienia bombek z muliny. Dekoracja ta jest zatem bardzo prosta do wykonania a w połączeniu z oświetleniem choinkowym może stanowić bardzo piękną ozdobę bożonarodzeniową.
kolię z muliny

Jak zrobić kolię z muliny?

Biżuteria
Nici do haftowania służą nie tylko do szycia – mają potencjał, by stać się naszyjnikiem. Wbrew pozorom nie jest trudny w wykonaniu i nie wymaga wiele wysiłku. Taka ozdoba z pewnością uświetni niejedną stylizację. Doskonale prezentuje się zarówno z w zestawieniu z letnią odzieżą, jak i zimową. Etniczne wzory wciąż cieszą się dużą popularnością. Przekonaj się, jak w prosty sposób krok po kroku możesz stworzyć swoją własną biżuterię z muliny.

Jak zrobić bransoletkę z rzemyka?

Biżuteria
Jeżeli lubisz nowoczesną biżuterię i chcesz sprawić sobie coś nowego, zrób samodzielnie oryginalną bransoletkę. Nowe błyskotki wcale nie muszą być drogim wydatkiem. Jeżeli zrobisz je własnoręcznie nie będzie cię to kosztować dużo, a efekt na pewno cię zadowoli. Takiego oryginalnego dodatku zazdrościć będzie ci każdy, a ty będziesz cieszyć się niepowtarzalną bransoletka, dopasowaną do ciebie idealnie.