Tag: Prosty kwiatek z papieru

kwiatek z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatka z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolki po papierze toaletowym już dawno pokazały nam, że są bardzo wdzięcznym materiałem do dekoracji naszych mieszkań. Można robić z nich wiele rodzajów kwiatów czy dekoracji na ściany. Oto jeden z pomysłów na kwiatek z rolki po papierze toaletowym. Myślę, że te kwiatki bardzo fajnie wyglądają i super prezentują się w bukiecie.


Podobne porady

ekologiczny lampion

Jak zrobić ekologiczny lampion z rolki po papierze toaletowym?

Materiały i elementy dekoracyjne
Kreatywnych projektów ciąg dalszy. Ostatnio pokazałam Wam jak ozdobić podgrzewacze paskami wyciętymi z rolek po papierze toaletowym. Teraz chciałam Wam zademonstrować coś jeszcze. Zrobić lampion i ozdobić go pierścieniami z rolki po papierze toaletowym. Sami popatrzcie.
kieliszek na jajko - króliczek

Jak zrobić kieliszek na jajko z rolki po papierze toaletowym?

Dekoracje Wielkanocne
Te piękne ozdobne kieliszki na jajka są zrobione ze zwykłych rolek po papierze toaletowym. Każdy zrobiony z jednej rolki. A wykonanie tak banalne, że z powodzeniem możesz do niego przysiąść z dzieciakami i puścić wodze fantazji.
mikrofon z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić mikrofon z rolki po papierze toaletowym?

Wyroby z papieru
Jeśli Twoje dzieciaki lubią śpiewać i bawić się w występy na scenie lub w telewizję możesz sprawić im nie lada niespodziankę i wielką frajdę. Zrób im mikrofony z rolek po papierze toaletowym i folii aluminiowej. Zamieńcie dom w wielką estradę. Życzę świetnej zabawy.
kwiatki z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatki z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolka po papierze toaletowym to bardzo wdzięczny materiał do pracy i tworzenia różnych pięknych rzeczy. Na przykład kwiatków. Można zrobić z niej bardzo proste kwiatki, ale też i bardziej skomplikowane. Wszystkiego dowiesz się z niniejszego artykułu. Jeśli dodatkowo pomalujesz te kwiatki będą jeszcze piękniejsze.

Jak zrobić wiewiórkę z rolki papieru?·

Projekty dla dzieci
Takie słodkie wiewiórki mogą być jesienną dekoracją pokoju twojego dziecka. Nie są bardzo skomplikowane do zrobienia i powinni sobie z nimi poradzić nawet najmłodsi.

Jak zrobić zajączka z rolki po papierze toaletowym?

Wielkanoc z Dziećmi
“Wielkanocny zajączek pod krzaczkiem małym przysiadł. Może cukrowe jajeczka zostawi dla nas dzisiaj” - recytują przedszkolaki. Wszystko byłoby dobrze, tylko gdzie ten zajączek się zapodział? Nie możecie go znaleźć? Nie wyrzucajcie rolki po papierze toaletowym, dokupcie kilka elementów, poświęćcie trochę czasu i razem wyczarujcie własnego bajkowego zajączka. Twojemu przedszkolakowi takie urocze kolorowe zwierzątko z puszystym ogonkiem na pewno się spodoba!

Jak zrobić baranka z rolki po papierze toaletowym?

Wielkanoc z Dziećmi
Baranek to obowiązkowy element wielkanocnych dekoracji. Oczywiście można kupić gotowe figurki - jest ich w sklepach pod dostatkiem. Wiadomo, że tak jest najprościej, ale jeśli masz dziecko, gorąco polecam zrobienie baranka razem z nim. Twojej latorośli sprawi to sporo frajdy, a i ty będziesz mieć przy tym trochę zabawy. Aby wykonać baranka ze zdjęcia obok, wystarczy tylko rolka po papierze toaletowym i kilka innych drobnych elementów.