Tag: Co zrobić z rolki po papierze toaletowym

kwiatek z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatka z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolki po papierze toaletowym już dawno pokazały nam, że są bardzo wdzięcznym materiałem do dekoracji naszych mieszkań. Można robić z nich wiele rodzajów kwiatów czy dekoracji na ściany. Oto jeden z pomysłów na kwiatek z rolki po papierze toaletowym. Myślę, że te kwiatki bardzo fajnie wyglądają i super prezentują się w bukiecie.

Jak wykonać dekoracyjne serce z rolek po papierze toaletowym?·

Inne projekty i wyroby
Bycie eko jest ostatnio bardzo modne. Coraz więcej osób dba o to, by być przyjaznym środowisku. Częściej sortujemy śmieci i wspieramy recykling. Warto więc czasem samemu poddać coś recyklingowi i zamiast wyrzucać śmieci, przetworzyć je. Dzięki odrobinie pracy możemy nie tylko zmniejszyć ilość produkowanych śmieci, ale też uzyskać coś nowego niemal za darmo. Przykładem może być wyjątkowa ozdoba - serce, która sprawdzi się zarówno na wyjątkowych imprezach jak np. wesele czy walentynki, jak i na co dzień jako dekoracja wnętrza. Najlepsze jednak jest w niej to, że jest wykonana z czegoś, co każdy z nas codziennie wyrzuca - rolek po papierze toaletowym.
Piórnik z rolki papieru

Jak zrobić piórnik z rolki papieru?·

Rozpoczynanie Nauki
Jest to prawdopodobnie najprostszy piórnik jaki kiedykolwiek do tej pory robiłaś. Nie trzeba potrafić wspaniale szyć, ale pewne podstawy się przydadzą. Możesz przechowywać w nim kredki i długopisy jak również pieniądze.

Jak zrobić tęczowy organizer na biurko z rolek po papierze toaletowym?

Inne projekty i wyroby
Niestety połowa wakacji już za nami. Zbliża się początek roku szkolnego, warto więc zacząć się do niego przygotowywać. Proponuję zacząć przygotowania od zrobienia własnoręcznie wyjątkowego, tęczowego organizera na biurko, dzięki któremu łatwo uporządkujemy swoje długopisy i ołówki. Do wykonania go wystarczy tylko kilka rolek po papierze toaletowym i trochę artykułów papierniczych.

Jak zrobić halloweenowy lampion z rolki po papierze?

Dekoracje na Halloween
Lampiony z dyni są tradycyjną dekoracją na Halloween. Ale jeśli uważasz, że rzeźbienie w dyni jest zbyt trudne lub po prostu ci się już znudziło to zrób prosty lampion z rolki po papierze toaletowym. Zrobisz go w zaledwie kilka minut!
nietoperze z papieru

Jak zrobić nietoperze na Halloween w 5 minut?

Dekoracje na Halloween
“Mamo, mamo, zróbmy jakieś fajne ozdoby na Halloween! Mama Marysi się zgodziła, ja też chcę!” - prosi cię dziecko. I jak tu odmówić swojej pociesze? Nie każda z nas ma jednak na tyle czasu, talentu i cierpliwości, by wspólnie z dzieckiem robić skomplikowane i pracochłonne ozdoby halloweenowe. Jeśli i ty z pracami plastycznymi jesteś na bakier, zaproponuj swojemu przedszkolakowi wspólne stworzenie nietoperzy z rolek po papierze toaletowym. Zrobicie je dosłownie w pięć minut.
wzmacniacze z papieru

Jak zrobić wzmacniacze papierowe do Iphone’a?

Wyroby z papieru
Zgromadziłeś na Iphonie całą kolekcję swoich ulubionych piosenek? W drodze słuchasz ich na słuchawkach, ale przecież w domu to co innego! Poznaj banalnie prosty i niesamowicie tani sposób na zrobienie papierowych mini wzmacniaczy. Do ich wykonania wykorzystasz jedynie jedynie rolkę po papierze, jednorazowe kubki i nożyczki! Tak, to nie pomyłka, żaden klej nie jest w tu potrzebny!


Podobne porady

organizer na biurko

Jak zrobić organizer na biurko z rolek po papierze toaletowym?

Wyroby z papieru
Każdemu z nas przydałby się czasem porządny organizer na biurko, a zwłaszcza naszym pociechom. Miałyby gdzie trzymać swoje kredki, ołówki, długopisy czy mazaki. Nie musisz od razu lecieć do sklepu, możesz zrobić taki organizer samodzielnie, lub z dzieckiem. Bądź eko. Wykorzystaj rolki po papierze toaletowym.