Tag: Robienie korali

samodzielnie zrobione korale

Jak zrobić korale?

Robienie biżuterii
Zrobienie korali wcale nie jest aż tak skomplikowane jak się niektórym wydaje. Wystarczy kilkanaście / kilkadziesiąt koralików wybranej wielkości i tasiemka. A jeśli kolor koralików Ci nie odpowiada przyda się jeszcze farba. Świetny projekt jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robieniem biżuterii. Przyjrzyj się instruktażowi i do dzieła.
naszyjnik z koralików i materiału

Jak zrobić naszyjnik z koralików i materiału?·

Robienie biżuterii
Korale na materiale? A dlaczego nie? Super proste do zrobienia, eleganckie i nietuzinkowe. Każda z nas powinna pokusić się o takie cudo. Poniżej drogie panie znajdziecie instruktaż. Chwytajcie więc korale i wybrany materiał i zamieńcie go w piękny naszyjnik.
naszyjnik z materiału i koralików

Jak zrobić naszyjnik z materiału i koralików?

Robienie biżuterii
Szukasz pomysłu na zrobienie czegoś fajnego? Masz ochotę na nowy naszyjnik? Zatem na pewno przyda Ci się ten instruktaż. Dzięki niemu dowiesz się jak używając tylko materiału i koralików zrobić elegancki naszyjnik. Polecam i zachęcam do próbowania.


Podobne porady

naszyjnik z drewna

Jak zrobić neonowy naszyjnik z drewna?·

Robienie biżuterii
Bądź modna i neonowa. Postaw na żywe widoczne kolory. Jeśli mimo wszystko wstrzymujesz się z założeniem neonowej bluzki postaw na neonową biżuterię. Proponowany tutaj naszyjnik jest modny i elegancki, nieco stonowany, ale krzykliwy. Przekonaj się sama.
Korale ombre z modeliny

Jak zrobić korale z modeliny - ombre?·

Robienie biżuterii
Ombre jest teraz bardzo modne. Można sobie zrobić włosy ombre, paznokcie, ubrania a nawet biżuterię. Aby zrobić takie piękne, cieniowane korale będziesz potrzebować dwóch kolorów modeliny - jedną białą a drugą w wybranym kolorze.

Jak zrobić naszyjnik z korali?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę jak zrobić elegancki naszyjnik. Zrobienie takiego naszyjnika nie jest trudne i nie zabiera wiele czasu. A przecież warto jest mieć dodatki do eleganckiego stroju, zwłaszcza te unikalne, samodzielnie wykonane.
korale

Jak zrobić duże korale z gliny polimerowej?

Robienie biżuterii
“Tatulu, matulu, ja córeczka wasza, kupcie mi korale do samego pasa” mówią słowa starej ludowej piosenki, której chyba każda z nas uczyła się w szkole. Tylko po co kupować korale, skoro można je sobie zrobić samodzielnie? Te na pewno będą oryginalne i niepowtarzalne. A że nie do samego pasa? To mało istotne. Jeśli masz córeczkę, koniecznie wykonaj je razem z nią, na pewno będzie zachwycona. Dokładną instrukcję ich zrobienia znajdziesz w dalszej części tekstu.
korale z gliny

Jak zrobić naszyjnik z koralików z gliny polimerowej?

Robienie biżuterii
Naszyjniki są ubóstwiane przez wszystkie damy, te małe też. Toja córeczka coraz śmielej zagląda do twojego kuferka z biżuterią? Zamiast dawać jej twój cenny wisiorek, zaproponuj wspólne wykonanie korali specjalnie dla niej. A może stworzycie dwa naszyjniki: jeden dla córki, a drugi dla mamy? To będzie dla was prawdziwa frajda! Twoja córeczka może pomagać ci robić i ozdabiać koraliki, tobie pozostanie jeszcze wypalenie ich w piekarniku.