Tag: Makijaż dla nastolatki

Jak powinna malować się dwunastolatka?

Makijaż
Jak dwunastolatka powinna się malować? Czy może już używać tuszu, kredki, eyelinera czy to jeszcze za wcześnie? A puder, cień do powiek? No i szminki i błyszczyki! Jest tego dużo, ale da się z tym uporać!
makijaż do szkoły

Jaki makijaż do szkoły?

Makijaż
Makijaż do szkoły powinien być przede wszystkim naturalny. Ma on wydobywać twoje naturalne piękno, a nie tworzyć z twojej twarzy maski. Odpowiednio dobrany do wieku i okazji makijaż sprawi, że będziesz wyglądać olśniewająco. Jak powinien wyglądać ten do szkoły, dowiesz się poniżej.
makijaż dla nastolatki

Jak malować się do szkoły?

Makijaż
Coraz więcej nastolatek chce malować się nie tylko na specjalne okazje, ale także i do szkoły. Czy istnieje jakiś kompromis pomiędzy oczekiwaniami nastolatki, a zdaniem niespecjalnie do tego przekonanych rodziców i nauczycieli? Oczywiście!Tzw. make-up no make-up podkreśli urodę nastolatki, ale jednocześnie nie będzie widać, że jest pomalowana.


Podobne porady

Jak się ubrać na zakończenie roku szkolnego?

Jak się ubrać na zakończenie roku szkolnego?

Problemy w Szkole
Zakończenie roku szkolnego jest uroczystą okazją i jedną z niewielu kiedy należy przestrzegać pewnych reguł dotyczących ubrania. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek jak należy się ubrać, aby wyglądać elegancko i modnie.
praca bez doświadczenia

Jak znaleźć pracę bez doświadczenia?

Znalezienie Pracy
Znalezienie pracy w dobie kryzysu jest dość trudne. Dodatkowym utrudnieniem jest jeszcze brak doświadczenia zawodowego. Nawet, jeżeli skończysz najlepszą uczelnię, ale nigdy nie pracowałeś, możesz natrafić na spore trudności na rynku pracy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci znaleźć pracę mimo braku doświadczenia.
podanie

Jak napisać podanie?

Problemy w Szkole
Jak napisać podanie? W obecnych czasach pewnie zadawaliśmy sobie to pytanie nie raz. Podanie jest jedną z najpopularniejszych i najpotrzebniejszych form pisemnych. Zadziwiające, że w szkole nauczyciele polskiego zazwyczaj niespecjalnie się nad nim skupiają, maglując z uczniami rozprawki, potrzebne jedynie do matury. Tym czasem podanie może nam się przydać właśnie już w szkole, np. gdy potrzebujemy wyrobić nową legitymację. Na wyższej uczelni jest nieodłącznym elementem przetrwania, wiadomo - uczelniana biurokracja. Mało tego, podanie może nam czasem zapewnić więcej, niż się wydaje. Pisząc je jako odwołanie, możemy zyskać szansę przyjęcia do liceum, do którego wcześniej się nie dostaliśmy lub na wymarzony kierunek studiów, od którego dzieliło nas kilka punktów. Również w dorosłym życiu podanie jest nieodłączną częścią naszej urzędowej egzystencji. Wszak nie tylko Polska, ale cała Unia Europejska słynie z biurokracji, co sprawia, że nic nie można załatwić normalnie. Kluczem do tego jest właśnie podanie. A im lepiej jest ono napisane, tym większe daje nam szanse na uzyskanie tego, co chcemy osiągnąć. W tym artykule przedstawimy jak pisać podanie i podamy kilka uwag odnośnie tej formy pisemnej. Zapraszamy!
naturalny makijaż

Jak zrobić naturalny makijaż do pracy?

Makijaż twarzy
W porannym zabieganiu wystarczy wygospodarować dosłownie chwilkę na upiększanie. Dzięki temu będziemy od rana wyglądały i czuły się bardziej zadbane. Postawmy na proste techniki i delikatne kolory, a w mig podkreślimy urodę! Makijaż będzie gotowy w mniej niż 5 minut! Jako że makijaż do pracy powinien być dość oszczędny, ale promienny, lepiej zrezygnować z mocnej korekty cery np. kryjącym fluidem, który w dziennym świetle może dawać efekt maski. Nie musimy też wybierać cieni o intensywnych barwach, bo ich nakładanie wymaga precyzji. A zatem jak i czym pomalować się błyskawicznie i efektownie?
makijaż do selfie

10 wskazówek jak zrobić idealny makijaż do selfie

Makijaż twarzy
Selfie opanowały świat. Odkąd każdy z nas ma przy sobie aparat w telefonie, namiętnie dokumentujemy każdą chwilę z naszego życia. Jednak nawet takie, zazwyczaj amatorskie zdjęcia, wymagają odpowiedniego przygotowania. Nie chodzi tylko o właściwą pozę. Światło lampy błyskowej, kąt pod jakim robimy zdjęcie, niewielka odległość od aparatu – wszystko to potrafi wywlec na światło dzienne niechętnie ujawniane defekty urody. Dlatego tak ważny jest odpowiedni makijaż. A ponieważ selfie zazwyczaj wrzucamy do sieci od razu, warto zawczasu właściwie się do niego przygotować. 10 wskazówek, które pozwolą ci zrobić idealny makijaż do selfie i każdej innej sesji foto, znajdziesz poniżej.