Tag: Labrador karmienie szczeniąt

8 tygodniowy szczeniak labradora

Jak karmić szczeniaka labradora?

Karmienie Psów
Ładne i milusińskie. Słodkie i delikatne. Nic dziwnego, że labradory to jedna z najbardziej popularnych ras psów. Tak jak i inne pieski, szczeniaki labradora potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety, aby zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały. Poniżej znajdziesz wskazówki jak prawidłowo karmić młode labradory.


Podobne porady

Jak oduczyć szczeniaka sikania?

Jak oduczyć szczeniaka sikania kiedy jest szczęśliwy?

Tresura Psów
Często zdarza się, że mały piesek się posika kiedy jest podekscytowany i szczęśliwy zwłaszcza podczas przywitania ze swoim panem lub w trakcie witania gości. Jest to zupełnie normalnie. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek jak można poradzić sobie z tym problemem.
karmienie szczeniaka

Jak karmić szczeniaka?

Karmienie Psów
W pierwszych miesiącach życia Twojego pupilka jesteś odpowiedzialny za jego karmienie i dbanie o prawidłową dietę. Musisz być przygotowany na to, by zamienić mu mleko matki na żywność dla szczeniąt. Poniżej znajdziesz wskazówki i potrzebne informacje, które z pewnością ułatwią ci to dość trudne zadanie.
Szczepienie psa

Kiedy i na co szczepić szczeniaka?

Hodowla Psów
Jeśli stałeś się już posiadaczem upragnionego szczeniaka - pora odpowiednio o niego zadbać. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie szczepienia powinien przejść Twój pupil aby na długie lata cieszyć się zdrowiem!

Jak oswoić szczeniaka?

Pies w Domu
Oswojenie szczeniaka jest bardzo proste. Aby to zrobić trzeba tylko chęci i trochę wolnego czasu. Należy pamiętać, że mały piesek jest jak małe dziecko i potrzebuje dużo miłości, przytulania i ciepła.
szczeniak

Jak prawidłowo karmić szczeniaka?

Karmienie Psów
Żywienie szczeniąt to jedno z największych wyzwań w hodowli psów. Każdy właściciel wie, że prawidłowy wzrost i rozwój młodego pupila to gwarancja jego zdrowia w wieku dorosłym. W prawidłowych warunkach, gdy piesek ma przy sobie mamę, żywienie młodych organizmów do momentu odsadzenia to przede wszystkim dokarmianie.