Tag: Pierwsze spotkanie z rodzicami chłopaka

Rozmowa z rodzicami chłopaka

Jak spodobać się rodzicom chłopaka?

Nowy Związek
Na pewno nie raz słyszałaś straszne historie jak wyglądało poznanie rodziców chłopaka od niejednej przyjaciółki. Największe obawy pojawiają się, dlatego że chciałabyś wypaść jak najlepiej. Zazwyczaj tak jest, że im mocniej się starasz tym gorzej wychodzi. Bez nerwów - zrobienie dobrego wrażenia nie jest takie trudne. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak zabłyszczeć przy pierwszym spotkaniu z rodzicami chłopaka.


Podobne porady

żona z teściową

Jak uniknąć problemów z teściową?

Teściowie
Odmienne zdanie to częsta przyczyna kłótni między Tobą a Twoją teściową. Ty i Twoja teściowa oczekujecie szacunku, uznania i dobrych relacji, ale jak osiągnąć kompromis? Pochodzicie z dwóch różnych rodzin i środowisk, a teraz musicie stanowić jedność. Dużym wyzwaniem może być ustalenie granic i utrzymanie władzy w związku. Poniżej znajdziesz kilka kroków, które można podjąć, aby uniknąć problemów z teściową.
atrakcyjny facet

Jak spodobać się dziewczynie?

Zauroczenie
Kiedy mężczyźni zastanawiają się, co przyciąga kobiety, zazwyczaj wymieniają wygląd, pieniądze i władzę. Te rzeczy mogą pomóc, ale istnieje kilka lepszych cech, na które zwracają uwagę kobiety. Poniżej znajdziesz wskazówki na temat tego, co przyciąga kobiety i co zrobić, by się im spodobać.
teściowie z wizytą

Jak dogadać się z teściami?

Życie Rodzinne
Małżeństwo nie oznacza zaprzestania starań o swojego męża. Wiąże się ono również z nowymi obowiązkami, wśród których znajdują się między innymi częste kontakty z teściami. Kontakty te powinny opierać się na silnej, bezkonfliktowej więzi między tobą, a nimi. Zazwyczaj wymaga to jednak sporo wysiłku. Jeśli należysz do tych osób, które nie potrafią dogadać się ze swoimi teściami, przeczytaj przedstawione tutaj sugestie. Pomogą ci one polepszyć wasze relacje, a być może zbudować szczery, przyjazny związek, który pozwoli ci naprawdę zyskać dwoje nowych rodziców.
rodzice

Jak podziękować rodzicom na weselu?

Zwyczaje Ślubne
Istnieje zwyczaj weselny, zgodnie z którym, w czasie wesela przerywa się na chwile zabawę, aby młodzi małżonkowie mogli podziękować rodzicom za wychowanie i dotychczasową opiekę. Jest to wzruszający moment, podczas którego nawet najbardziej zatwardziali ojcowie upuszczają łezkę szczęścia i wzruszenia. Ostatnio coraz częściej młode pary odchodzą od tego zwyczaju i albo składają rodzicom krótkie podziękowania w domu, albo nie robią tego wcale. Pamiętajmy, że rodzice poświęcili dla nas wszystko, abyśmy mogli dojść do tego etapu i taki przyjazny gest z naszej strony na pewno sprawi im przyjemność.
przedstawianie chłopaka

Jak przedstawić chłopaka rodzicom?

Nowy Związek
Niezależnie od tego, czy mamy 15, 20 czy 25 lat, przedstawienie chłopaka naszym rodzicom zawsze wiąże się z nieopisanym stresem. Boimy się zachowania obydwu stron. Jednocześnie chcemy, aby nasz luby spodobał się rodzicom i nie strzelił jakiejś gafy, a z drugiej obawiamy się, czy nasi ukochani rodziciele nie przyniosą nam wstydu. Niestety na sam przebieg spotkania i wypowiedzi nie będziemy mieć większego wpływu, jednak możemy tak pokierować sytuacją, aby kulminacyjny moment nie okazał się wielką porażką.
pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami

Jak zachowywać się na pierwszym spotkaniu z przyszłymi teściami?

Teściowie
Spotkanie z przyszłymi teściami jest na pewno sytuacją bardzo tresującą. Chcemy jak najlepiej wypaść i nie popełnić żadnej „gafy”. Czujemy się spięci i „zapominamy języka w gębie”. Jak dobrze wypaść na spotkaniu z teściami? Jak się do niego przygotować? Dowiesz się czytając ten artykuł.

5 zalet teściowej

Teściowie
Relacje z teściową bywają różne. Czasami są świetne a czasami wręcz fatalne, jednak to jakie one są zależy w dużej mierze od nas samych. Warto o nie dbać, gdyż od chwili ślubu, matka twojego męża jest częścią twojej rodziny, czy ci się to podoba, czy też nie. Warto również pamiętać, że każda teściowa ma wiele zalet o których być może, że na co dzień zapominasz.