Tag: ćwiczenia na kanapie

ćwiczenia na kanapie

Jak ćwiczyć na kanapie?

Ćwiczenia
Gdy zbliżają się zimowe miesiące, dni stają się chłodniejsze, krótsze i już nie takie przyjemne tracimy ochotę na wychodzenie z domów. Chwytamy pilota w dłoń i zasiadamy przed telewizorami. Nie ma się więc co dziwić, że to właśnie zimą przybywa nam najwięcej kilogramów. Spróbujcie więc ćwiczyć w domu, bez utraty kontaktu ze swoją ukochaną kanapą. Ktoś bowiem wpadł na świetny pomysł i opracował kilka ćwiczeń, które bez problemu możesz zrobić pracując właśnie z kanapą. Zima więc nie musi być czasem straconym! Ćwicz i czuj się dobrze.


Podobne porady

Wieszanie obrazów na ścianie

Jak ozdobić ściany w pokoju?·

Sztuka i akcesoria
Patrzysz pustym wzrokiem na nieciekawe ściany w swoim pokoju? Bez obaw, możesz to bardzo szybko zmienić i wcale nie jest to skomplikowane. Ciekawe wzory geometryczne na twojej ścianie z pewnością ożywia całe pomieszczenie i wzbudzą zachwyt wśród twoich bliskich. Takie pomysły aranżacyjne możesz wykorzystać nie tylko w salonie, ale również w sypialni, czy jadalni. Spróbuj rozjaśnić nieco pomieszczenie za pomocą tych sprawdzonych już technik.
chipsy z buraka

Jak zrobić chipsy z buraka?

Przekąski Zimne
Nie chcesz już się faszerować niezdrowymi przekąskami, czyli najczęściej chipsami zakupionymi w sklepie? Masz rację, trzeba dbać o zdrowie i uważać na to, co się je. Ale nie oznacza to, że musisz całkowicie z chipsów rezygnować, bo nie musisz. Jedyne co musisz to zamienić kupowane, niezdrowe chipsy chipsami warzywnymi niekoniecznie ziemniaczanymi zrobionymi samodzielnie w domu. Wypróbuj chipsy z buraka. Zdrowo, pysznie. Możesz je podać z ulubionym dietetycznym dipem. Przekąska w sam raz na film przed telewizorem.
ćwiczenia na płaski brzuch

Jak mieć płaski brzuch – ćwiczenia dla zaawansowanych.·

Ćwiczenia
Jeśli jesteś już na dość zaawansowanym poziomie, prowadzisz zdrowy tryb życia, regularnie ćwiczysz, a ćwiczenia, które wykonujesz nie sprawiają CI już większej trudności czas najwyższy podnieść sobie poprzeczkę trochę wyżej. Poniżej znajdziesz zestaw ćwiczeń dla osób zaawansowanych, które niejednemu sprawią trudność, a o to przecież chodzi, żeby ciało się troszkę zmęczyło. Zobacz jak ćwiczyć, by mieć piękny i płaski brzuch.
ćwiczenia boczków

Jak ćwiczyć boczki?

Rozciąganie
Chcesz się pozbyć boczków? Same chęci nie wystarczą. Musisz się postarać i włożyć w to trochę wysiłku. Poniżej przedstawiam Wam zestaw prostych ćwiczeń na pozbycie się boczków. Ćwiczenia te wykonywane regularnie i z zaangażowaniem rzeczywiście pomogą Ci pozbyć się niechcianych wałeczków tłuszczu nad talią.
ćwiczenia z muzyką

Jak ćwiczyć w domu przy muzyce?

Ćwiczenia
Wybierz sobie pięć swoich ulubionych piosenek. Najlepiej jeśli będzie to muzyka rytmiczna, dość szybka. Wykonuj poniższe ćwiczenia do kolejnych piosenek. Krok pierwszy – piosenka pierwsza, krok drugi – piosenka druga, itd. Dla każdej piosenki zacznij od ćwiczeń oznaczonych literką A, potem zrób przerwę na refren podczas którego wykonuj ćwiczenia oznaczone literką B. I tak po kolei dla każdej piosenki. Liczba powtórzeń zależy od długości zwrotek i refrenów. Łatwe? Gotowi? Zaczynamy!
ćwiczenia dla zaawansowanych

Jakie są podstawowe ćwiczenia w domu – dla zaawansowanych.

Ćwiczenia

Wiele osób żyje w przekonaniu, że jeśli zwiększą intensywność i ilość ćwiczeń, to szybciej schudną. Niestety to nie zawsze się sprawdza. Nie liczy się ilość, ale jakość. Wystarczy wykonywać podstawowe ćwiczenia, ale w prawidłowy sposób i z zaangażowaniem, aby w niedługim czasie zauważyć rezultaty. Po etapie pajacyków, brzuszków i skłonów czas przejść na wyższy poziom i wprowadzić intensywniejszy trening. Zobacz jaki ćwiczyć intensywniej, wykonując podstawowe ćwiczenia, które są niemal obligatoryjne dla każdego, kto nie chcąc wychodzić z domu marzy o zrzuceniu kilku kilogramów i usprawnieniu ciała. Wykonuj po trzy sety cztery razy w tygodniu.

mocz kota

Jak usunąć zapach moczu kota z dywanu?

Usuwanie plam
Próbując pozbyć się zapachu moczu kota z zasłon i firan, jest to sprawa prosta. Natomiast sprawa gorzej wygląda chcąc usunąć zapach z dywanów, obić i desek podłogowych. Praca nie będzie należała do najłatwiejszych, ale jest do wykonania. W dalszej części artykułu znajdziesz wskazówki i porady jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem moczu.