Tag: Robienie temblaka

temblak z chusty

Jak zrobić temblak z chusty?

Akcesoria
Jeśli złamiesz lub zwichniesz rękę najlepiej nosić ją na temblaku, aby odciążyć mięśnie i stawy. Temblak można zrobić sobie samemu taki roboczy, z bandaży. Ale temblaki wcale nie muszą być brzydkie i nudne. Możesz zrobić sobie kolorowy temblak na przykład z kolorowej chusty. W zależności od tego jaki kolor chusty weźmiesz, taki kolor temblaka możesz mieć. A jak złożyć i zawiązać chustę w temblak, dowiesz się poniżej.


Podobne porady

wiązanie chusty - naszyjnik

Jak wiązać kwadratową chustę – naszyjnik?

Akcesoria
Nietuzinkowy sposób na zawiązanie kwadratowej chusty. Zrób sobie z chusty naszyjnik! Jeśli nie wierzysz w swoje zdolności poćwicz kilka razy, aż Ci wyjdzie. Warto, prawda? Prezentuje się super.
wiązanie chusty - kwadratowy supeł

Jak wiązać chustę – kwadratowy supeł?

Akcesoria
Wiązanie chusty w tradycyjny sposób już Cię znudziło? Wypróbuj czegoś nowego. Poniżej przedstawiam jak zawiązać chustę w kwadratowy supeł. Ciekawa propozycja do jeansów i wiosennej kurteczki. Polecam.
wiązanie chusty w krawat

Jak wiązać kwadratową chustę – krawat?

Akcesoria
Elegancki mężczyzna nosi na szyi krawat. Dlaczego Ty nie miałabyś nosić krawata, jeśli masz tylko na to ochotę? Ale nie mam tu na myśli krawatu męskiego. Zrób sobie krawat z chusty i wyglądaj pięknie.
wiązanie chusty na plecach - pelerynka

Jak wiązać chustę na plecach – mini pelerynka?

Akcesoria
Propozycja na zawiązanie chusty na chłodny wieczór. Zarzuć chustę na plecy i zawiąż jak pelerynę. To nic trudnego, a otuli Cię, gdy będziesz w letniej sukience bez ramiączek, lub będzie ozdobą do zwykłej bluzki.
bluzka z chusty

Jak zrobić bluzkę z kwadratowej chusty?

Akcesoria
Oto sprytny sposób na zrobienie bluzki w kilka minut. Bez szycia, bez żadnych trudnych i skomplikowanych cięć. Dwie chusty, kilka wiązań i bluzka gotowa.
sukienka z chusty

Jak zrobić sukienkę z kwadratowej chusty?

Akcesoria
Super sposób na zrobienie sukienki z chusty, a dokładniej rzecz biorąc z dwóch chust. Muszą być tylko one odpowiednio długie. A samo wiązanie jest niesamowicie proste. Tylko zobacz.
tunika z chusty

Jak zrobić tunikę z chusty?

Akcesoria
Zrobienie tuniki z chusty to żaden problem. Potrzebujesz tylko dwóch, odpowiedniej wielkości kwadratowych chust. Kilka wiązań i tunika gotowa. Możesz zrobić ją z dwóch jednakowych, lub dwóch różnych chust. Dzięki temu będzie jeszcze ciekawsza.