Tag: Robienie temblaka

temblak z chusty

Jak zrobić temblak z chusty?

Akcesoria
Jeśli złamiesz lub zwichniesz rękę najlepiej nosić ją na temblaku, aby odciążyć mięśnie i stawy. Temblak można zrobić sobie samemu taki roboczy, z bandaży. Ale temblaki wcale nie muszą być brzydkie i nudne. Możesz zrobić sobie kolorowy temblak na przykład z kolorowej chusty. W zależności od tego jaki kolor chusty weźmiesz, taki kolor temblaka możesz mieć. A jak złożyć i zawiązać chustę w temblak, dowiesz się poniżej.


Podobne porady

kwadratowa chusta – naszyjnik w supły

Jak wiązać kwadratową chustę – naszyjnik w supły?

Akcesoria
Wariacja na temat wiązania kwadratowej chusty, z którą często mamy problemy. Zrób coś innego. Zrób z chusty naszyjnik w supły. Ciekawa alternatywa dla lubiących eksperymenty.
wiązanie chusty na plecach

Jak wiązać chustę na plecach – narzutka?

Akcesoria
Sposób na zawiązanie chusty na przykład do sukienki lub topu na chłodniejsze dni. Zakryje ramiona i plecy, kiedy tylko zawieje chłodniejszy wiatr. Zawiąż więc chustę w ten sposób, gdy tylko lekko zmarzniesz. Lub po prostu, dla ozdoby.
wiązanie chusty na plecach - pelerynka

Jak wiązać chustę na plecach – mini pelerynka?

Akcesoria
Propozycja na zawiązanie chusty na chłodny wieczór. Zarzuć chustę na plecy i zawiąż jak pelerynę. To nic trudnego, a otuli Cię, gdy będziesz w letniej sukience bez ramiączek, lub będzie ozdobą do zwykłej bluzki.
bluzka z chusty

Jak zrobić bluzkę z kwadratowej chusty?

Akcesoria
Oto sprytny sposób na zrobienie bluzki w kilka minut. Bez szycia, bez żadnych trudnych i skomplikowanych cięć. Dwie chusty, kilka wiązań i bluzka gotowa.
tunika z chusty

Jak zrobić tunikę z chusty?

Akcesoria
Zrobienie tuniki z chusty to żaden problem. Potrzebujesz tylko dwóch, odpowiedniej wielkości kwadratowych chust. Kilka wiązań i tunika gotowa. Możesz zrobić ją z dwóch jednakowych, lub dwóch różnych chust. Dzięki temu będzie jeszcze ciekawsza.
spódnica z chusty

Jak zrobić spódnicę z chusty?

Trendy w modzie
Spódnica z chusty? Czy to możliwe? Ale jak ją zrobić, jak nosić? Oto rewelacyjnie prosty, super efektowny sposób na zrobienie spódniczki na szybko z szerokiej chusty. Nie czekaj, łap za swoją chustę i owiń ją wokoło bioder zamieniając ją w super spódniczkę. Pasuje zarówno do legginsów, jak i do rajstop. Góra najlepiej jeśli będzie dopasowana.
bluzka z chust

Jak uszyć koszulkę z chusty?

Szycie Ubrań
Chcesz się dowiedzieć jak szybko uszyć zwiewną, letnią koszulkę? Dzięki temu instruktażowi nawet laik poradzi sobie z zadaniem. Po prostu łączysz dwie odpowiednio duże chustki, zszywasz gdzie trzeba i voila, koszulka gotowa. Nie wierzysz? Zerknij poniżej.