Tag: Ozdoby z zamka błyskawicznego

zamek na słoiku

Jak ozdobić słoik zamkiem?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli chcesz masz za dużo słoików i nie wiesz co z nimi zrobić, a żal Ci ich wyrzucać możesz je ciekawie ozdobić i wykorzystać. Proponuję obklejenie słoików zamkami błyskawicznymi. Super prosty sposób, efekt wręcz rewelacyjny. Takie słoiki możesz zaaranżować na biżuterię, skarbonkę, wazonik czy na kredki dla dziecka.


Podobne porady

zepsuty zamek błyskawiczny

Jak naprawić zamek błyskawiczny?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Czasami ząbki w zamku błyskawicznym nie układają się prawidłowo i powodują rozchodzenie się suwaka. W tym momencie większość ludzi spisuje na straty całe ubranie, ale nie jest to konieczne, zamek można naprawić. Poniżej znajdziesz wskazówki jak naprawić zamek błyskawiczny.
kwiatek z zamka błyskawicznego

Jak zrobić kwiatki z zamka błyskawicznego?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Z zamków można tworzyć ciekawe rzeczy. A są one ostatnio bardzo modne. Widzimy je już nie tylko na naszych ubraniach – i nie są one tam bynajmniej tylko i wyłącznie w celach użytkowych, ale ozdobnych. Ozdabiają też nasze obuwie, torebki i paski. Coraz częściej widzimy je w różnych miejscach, w których znajdują się tylko i wyłącznie dla okrasy. Można też z nich zrobić kwiatki na przykład na poduszki lub broszki. Zobacz jakie to proste. I bardzo na czasie.
Jak ozdobić balerinki zamkiem błyskawicznym

Jak ozdobić balerinki zamkiem błyskawicznym?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Kupiłaś zwykłe baleriny, ale stwierdziłaś, że jednak chciałabyś, aby nie były takie zwykłe? To nic trudnego. Możesz swoje buciki ozdobić samodzielnie na kilka sposobów, nie musisz kupować nowych. A jednym z tych sposobów jest zamek błyskawiczny, bardzo modny w tym sezonie. Zobacz sama jakie to proste.
bransoletka z zamka

Jak zrobić bransoletkę z zamka?

Akcesoria
Zamienić zamek na bransoletkę? Nic trudnego. Chwila moment i masz fajną, inną niż wszystkie bransoletkę. Możesz z nią pójść praktycznie wszędzie. Możesz też dołączyć do niej elementy jak do bransoletek charms. Wtedy będzie wyglądać jeszcze fajniej. Jak ją zrobić, dowiesz się poniżej.
Kolczyki ozdobione zamkiem błyskawicznym

Jak ozdobić kolczyki zamkiem błyskawicznym?·

Robienie biżuterii
Zamek błyskawiczny należy do popularnych akcesoriów a jego industrialny wygląd rodem z lat 80' przyciąga uwagę. Dlatego dobrym pomysłem jest ozdobić zwykłe okrągłe kolczyki takim zamkiem. Jest to bardzo proste, potrzebne będą ci tylko:
bluza z zamkiem

Jak wszyć zamek do bluzy?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Chcesz zamienić zwykłą bluzę z kapturem w bluzę rozpinaną? Nie ma problemu. Wystarczy, że ją rozetniesz i wszyjesz zamek, a właściwie odwrotnie. Chcesz poznać tę tajemnicę? Zerknij na artykuł poniżej. Dzięki opisowi i zdjęciom wszystko powinno być jasne.
bransoletka z zamków

Jak zrobić kolorową bransoletkę z zamków błyskawicznych?

Robienie biżuterii
Znudziły ci się wszystkie twoje bransoletki? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do sklepu i kupić kolejną do swojej kolekcji. Ale czy nie lepiej poświęcić odrobinę czasu i zrobić oryginalną i niepowtarzalną biżuterię samodzielnie? Do wykonania tej pięknej tęczowej bransoletki będziesz potrzebować czterech zamków błyskawicznych w różnych kolorach oraz prostokątnego kawałka filcu.