Tag: Drinki na Halloween

Drinki na Halloween

Jak zrobić drinka Krwawy Mózg?

Shoty
Drink ten naprawdę wygląda strasznie i nie wszyscy mają odwagę go wypić. Smak, w przeciwieństwie do wyglądu jest całkiem smaczny. Idealny na Halloween Party.
drinki na Halloween

Jak zrobić drinki na Halloween?

Potrawy na Halloween
Planujesz imprezę halloweenową w swoim domu? Jeśli tak, proponuję drinka Krwawe Oko - idealny na rozpoczęcie zabawy! Bez wątpienia oczaruje twoich gości. Jest bardzo prosty w przygotowaniu i nie wymaga wiele wysiłku. Razem z halloweenowym wystrojem stworzy idealną całość. Może wygląda nieco kontrowersyjnie, ale możesz być pewny, że drink sam w sobie jest bardzo wykwintny. Poniżej znajdziesz przepis, który pomoże ci w jego przygotowaniu.
suchy lód

Jak zrobić suchy lód?

Dekoracje na Halloween
Suchy lód będzie atrakcją na każdej imprezie. Szczególnie przydatny jest podczas Halloween, kiedy za jego pomocą możemy stworzyć parujące napoje i dymiące czaszki.
suchy lód na Halloween

Jak wykorzystać suchy lód na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Suchy lód (zestalony dwutlenek węgla) służy zarówno do chłodzenia produktów spożywczych jak i do otrzymywania gęstego dymu wykorzystywanego do efektów specjalnych - jak np. dymiące napoje, kotły, czaszki itp. Poniżej dowiesz się jak bezpiecznie stosować suchy lód w Halloween.
Poncz na Halloween

Jak zrobić poncz na Halloween?

Potrawy na Halloween
Menu na Halloween to nie tylko ciasteczka i słodycze. W jadłospisie nie może również zabraknąć przerażających drinków i mrożących krew w żyłach napojów. Poniżej przedstawiam zatem przepis na poncz z alkoholem (dla dorosłych) specjalnie na Halloween. Jeśli nie masz skończonych jeszcze 18 lat poniżej znajdziesz również przepis na poncz bezalkoholowy. Udanego Halloween!
Martini na Halloween

Jak podawać martini na Halloween?

Potrawy na Halloween
Jeśli zastanawiasz się jak zaskoczyć swoich gości na przyjęciu Halloween proponuję krwistą dekorację kieliszków. Halloween to nie tylko dekoracje domu, ale również odpowiednie ("straszne") przygotowanie i podanie różnych napojów i potraw. Jeśli zastanawiasz się jak podać martini, aby wyglądało inaczej niż zwykle, wypróbuj mój sposób. Na moich gościach tak podane martini wywarło niesamowite wrażenie. Mam nadzieję, że i Waszym się spodoba.
Poncz na Halloween

Jak zrobić pyszny poncz na Halloween?

Potrawy na Halloween
Czy znasz kogoś kto nie lubi ponczu? Ja nie. Przypuszczam, że jest to jeden z najchętniej spożywanych alkoholi. Poncz to nic innego jak mieszanka alkoholu z innymi składnikami, w ten sposób, aby jego smak był o niepowtarzalnym, lekko owocowym smaku. Masz ochotę spróbować? Przyrządź go już dziś!
drinki Zombie

Jak zrobić drinka na Halloween Zombie?

Drinki Alkoholowe
Na perfekcyjnie przygotowanej imprezie halloweenowej, prócz oszałamiających dekoracji i przebrań, nie może również zabraknąć smakowitych, przygotowanych specjalnie na tę okazję drinków. Poniżej przedstawiam przepis na halloweenowego drinka o mrożącej krew w żyłach nazwie "Zombie". Podane poniżej proporcje wystarczą na przygotowanie kilku takich drinków. Każdy z gości z pewnością się w nich rozsmakuje.
drink Pocałunek Wampira

Jak zrobić drinka na Halloween Pocałunek Wampira?

Drinki Alkoholowe
Jesteś fanką opowieści o wampirach? Po nocach czytasz sagę „Zmierzch”, a wieczorami włączasz kolejne odcinki „Czystej krwi”? A może marzysz o tym, by te fantazje choć na chwilę wcielić w życie? Doskonałą okazją, by to zrobić, jest zorganizowanie „wampirzej” imprezy halloweenowej. W jej trakcie warto ugościć obecnych czymś smaczniejszym, niż świeża krew. Przygotuj drinka o tajemniczej nazwie Pocałunek Wampira. Zapewniam cię, że wszyscy obecni będą zachwyceni.
drink Krwawy Cosmopolitan

Jak zrobić drinka na Halloween Krwawy Cosmopolitan?

Drinki Alkoholowe
Organizujesz imprezę z okazji Halloween? Postaraj się, by każdy jej element w pełni oddawał charakter tego święta. Dziś proponuję ucztę dla oczu i podniebienia: halloweenową wersję popularnego drinka Cosmopolitan. Czym różni się od oryginału? Przede wszystkim swoim krwistym zabarwieniem. Nie czekaj więc! Zbierz potrzebne składniki, by 31 października móc zatopić w nim kły!