Tag: Drink na Halloween

Drinki na Halloween

Jak zrobić drinka Krwawy Mózg?

Shoty
Drink ten naprawdę wygląda strasznie i nie wszyscy mają odwagę go wypić. Smak, w przeciwieństwie do wyglądu jest całkiem smaczny. Idealny na Halloween Party.
drinki na Halloween

Jak zrobić drinki na Halloween?

Potrawy na Halloween
Planujesz imprezę halloweenową w swoim domu? Jeśli tak, proponuję drinka Krwawe Oko - idealny na rozpoczęcie zabawy! Bez wątpienia oczaruje twoich gości. Jest bardzo prosty w przygotowaniu i nie wymaga wiele wysiłku. Razem z halloweenowym wystrojem stworzy idealną całość. Może wygląda nieco kontrowersyjnie, ale możesz być pewny, że drink sam w sobie jest bardzo wykwintny. Poniżej znajdziesz przepis, który pomoże ci w jego przygotowaniu.
suchy lód na Halloween

Jak wykorzystać suchy lód na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Suchy lód (zestalony dwutlenek węgla) służy zarówno do chłodzenia produktów spożywczych jak i do otrzymywania gęstego dymu wykorzystywanego do efektów specjalnych - jak np. dymiące napoje, kotły, czaszki itp. Poniżej dowiesz się jak bezpiecznie stosować suchy lód w Halloween.
koktajle lodowe na Halloween

Jak zrobić koktajl lodowy na Halloween?

Potrawy na Halloween
Każda pora jest dobra na koktajl lodowy. Jeśli dodatkowo postaramy się o odpowiednie przystrojenie go, może być doskonałym napojem na imprezę z okazji Halloween – nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Poniżej przepis na prosty w przygotowaniu halloweenowy koktajl lodowy.
drinki na Halloween

Jak zrobić drinki na Halloween – mózgi?

Shoty
Oto przepis na nieco przerażającego, choć bardzo smacznego halloweenowego shota. Podaj go swoim gościom na imprezie z okazji Halloween, nie zdradzając jego receptury. Zobaczysz, kto będzie miał odwagę spróbować...
drink na Halloween

Jak zrobić drinka ze strzykawką na Halloween?

Potrawy na Halloween
Halloween tuż tuż! Popularne święto zbliża się do nas wielkimi krokami, a my mamy coraz mniej czasu na zaplanowanie uroczystości. Doskonałym pomysłem na imprezę z okazji tego świętą są krwawe drinki! Dla miłośników wampirów, strachów i wszelkich potworności będą wspaniałym urozmaiceniem zabawy. Wyglądają niesamowicie, a wbrew pozorom nie wymagają dużego wysiłku. Wystarczy dosłownie chwila, by na stole pojawiły się mrożące krew w żyłach koktajle. Poniżej znajdziecie znakomity przepis.

Jak zrobić shota krwawe oko?

Potrawy na Halloween
Halloween to wspaniała okazja do spotkań z przyjaciółmi. A czasami trudno o dobrą zabawę halloweenową bez mikstur z odrobiną alkoholu. Shot jest doskonałą propozycją na takie eventy. Smakuje rewelacyjnie i nie jest trudny w wykonaniu. Wystarczy dosłownie chwila, by cieszyć się jego smakiem. Możecie być pewni, że goście będą zachwyceni. Poniżej znajdziecie bardzo prosty przepis na genialnego i zarazem zadziwiającego shota na Halloween.

Jak zrobić zombie shota?

Potrawy na Halloween
Krwotok mózgu zombie, tak brzmi pełna nazwa tego niesamowitego shota. Jest wyśmienity i doskonale sprawdza się na imprezach halloweenowych. Możecie być pewni, że nie skończy się na jednej kolejce. Tej niesamowitej mieszance wręcz trudno się oprzeć. Jego przygotowanie może wymagać odrobiny wprawy, także przed przyjęciem warto poćwiczyć, np. z żoną. Na pierwszy rzut oka wygląda nieco odpychająco, ale przecież właśnie o to chodzi w Halloween!