Tag: Róża krok po kroku

róże

Jak szybko namalować róże?

Inne projekty i wyroby
Kwiatki są bardzo wdzięczne jeśli chodzi o ich malowanie. Umówmy się, nie jest to specjalnie trudne. Ale dla tych, którzy mimo wszystko mają z tym problemy przedstawiam niesamowicie prostą metodę na namalowanie kwiatu róży. Możesz ozdobić w ten sposób ścianę, koszulkę, czy namalować obrazek na ścianę. Świetny sposób na zabawę z dziećmi.


Podobne porady

duchy z kamyków na Halloween

Jak zrobić duchy z kamyków na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Super szybki i nieskomplikowany pomysł na dekoracje halloweenowe. Duszki z kamyków, bo o nich mowa, można postawić wszędzie gdzie tylko masz ochotę. Mogą straszyć z werandy, parapetu, stołu, komody czy szafki. Wybierz się na łowy i zbierz straszne kamyki. Zaczaruj je i zamień w duszki.
paznokcie na święta – lampki choinkowe

Jak pomalować paznokcie na święta – lampki choinkowe?·

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne świąteczne paznokcie są w zasięgu Twoich dłoni! Wystarczy, że masz pod ręką kilka kolorów lakierów do paznokci i chwilę czasu, bo niestety namalowanie lampek choinkowych na paznokciach jest trochę czasochłonne i wymaga precyzji. Dlatego wszelkie próby trzeba zacząć już teraz. Powodzenia.
zajączek na paznokciach

Jak pomalować paznokcie na święta Wielkanocne – zajączek?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Chcesz, aby wszystko mówiło Ci, że jest Wielkanoc? Stroiki w domu już gotowe, teraz czas na Ciebie. Pomaluj swoje paznokcie w wielkanocne wzory! Namaluj na nich zajączka. Może i brzmi jak wielkie wyzwanie, ale wcale tak nie jest. Poniższy instruktaż wszystko Ci wyjaśni.
pszczoła

Jak narysować prostą pszczołę?

Rysunek
Dziecko oglądało ostatnio Pszczółkę Maję i teraz usilnie stara się ją namalować? Jeśli chcesz pomóc dziecku i pokazać mu jak w prosty sposób narysować pszczołę (nie tylko Maję) musisz się najpierw nauczyć sama. Jeśli umiesz, to dobrze, nie ma problemu. Ale są tacy, którzy nie potrafią. Dla nich poniższy instruktaż.
patchworkowa ściana z tapet

Jak wykorzystać resztki tapety?

Materiały i elementy dekoracyjne
Niezależnie od tego, czy chcesz wytapetować jedną ścianę, czy okleić tapetą cały dom, zawsze zdarzy się tak, że zostanie ci jakiś zapas. Zamiast zasilać „sekcję suchą” osiedlowego śmietnika, wykorzystaj resztki tapety do wykonania stylowych dekoracji domu. Najciekawsze pomysły (wraz z instrukcją ich wykonania) znajdziesz poniżej.
serce w ramce

Jak zrobić prezent na walentynki - akwarelowe serce w ramce?

Prezenty na Walentynki
Szukasz pomysłu na własnoręcznie zrobiony prezent walentynkowy? Moja dzisiejsza propozycja to artystyczne serce namalowane akwarelami oprawione w ciężką ramkę w nieco barokowym stylu. Jeśli właśnie myślisz, że ten projekt nie jest dla ciebie, bo nie jesteś artystą i nigdy nie malowałaś w ten sposób (albo w ogóle), przestań tak myśleć. Zdradzę ci sekret, dzięki któremu takie serce namalujesz w kilka minut. Jeśli nie podobają ci się bogato zdobione ramki, opraw swoje dzieło w minimalistyczną antyramę.

Jak namalować obraz z oryginalnym wzorem?

Malarstwo
Jeżeli chcesz odmienić wnętrze swojego mieszkania, nie wydając przy tym zbyt dużo pieniędzy, stwórz swój własny obraz. Jeden mały szczegół potrafi odmienić całe pomieszczenie. Nawet jeżeli nie masz zdolności artystycznych to niczym się nie przejmuj. Możesz na swoim obrazie umieścić dowolny prosty wzór, np. krzyż szwajcarski. Rozpocznij swoje dzieło od dobrania ulubionych kolorów.