Tag: Co można zrobić z jesiennych liści

duchy z liści

Jak zrobić duchy z jesiennych liści na Halloween ?

Dekoracje na Halloween
Jesień w pełni, Halloween za pasem. Pozbieraj więc duże jesienne liście i zamień je w dekoracje halloweenowe. Pomaluj je na biało i przemień w przyjazne, halloweenowe duszki. Możesz je powiesić na nitkach w różnych miejscach w domu w tę wyjątkową halloweenową noc.
Zwierzątka z liści

Jak robić zwierzątka z liści?·

Projekty dla dzieci
Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na zwierzątka które można wykonać z suszonych, jesiennych liści. Najładniejsze prace można oprawić i zawiesić na ścianie jako dekorację jesienną.
motylki z liści

Jak zrobić motylki z liści?·

Projekty dla dzieci
Za pomocą różnych liści, nasion oraz kolorowych lakierów do paznokci można stworzyć piękne motyle oraz żuczki. Są bardzo łatwe w wykonaniu i wbrew pozorom nie wymagają wiele wysiłku. Możecie zrobić je wspólnie z dziećmi, które uwielbiają kreatywne zabawy. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by stworzyć ciekawą dekorację, która możecie np. wstawić do wazonu. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu uroczych i oryginalnych żuczków.


Podobne porady

jesienne liście

Jak zachować kolor jesiennych liści?

Materiały i elementy dekoracyjne
Cały sekret tkwi w parafinie. Kiedy zanurzysz jesienne liście w roztopionym wosku zachowają kolory na bardzo długo. Świetny pomysł na jesienne dekoracje w domu. Jeśli chcesz przeprowadzić ten projekt z dziećmi uważaj, aby nie poparzyły się gorącym woskiem. Najlepiej, jeśli liście będzie maczał w wosku dorosły. Dzieciom możesz zostawić resztę.