Tag: Co można zrobić z liści

korona z liści

Jak zrobić koronę z jesiennych liści?

Projekty dla dzieci
Jesień to czas, kiedy zielone drzewa zmieniają swoje barwy kusząc nas pięknymi kolorami. Jest to widok niezwykle piękny. Wybierz się za miasto do pobliskiego lasu i zakosztuj jesieni. Jeśli nie dasz rady wyrwać się za miasto zabierz dzieci chociaż do parku. Pozbierajcie razem liście i zrób im z nich koronę. Piękne jesienne liście, świeże powietrze, wspólnie spędzony czas, fajny projekt – czego chcieć więcej w leniwe jesienne popołudnie.


Podobne porady

Jak zrobić koronę?

Jak zrobić koronę z koronki?·

Przebrania na Halloween
Piękna korona będzie doskonałym uzupełnieniem kostiumu księżniczki czy króla dla Twojego dziecka na bal karnawałowy lub Halloween. Wykonanie takiej korony jest łatwiejsze niż myślisz. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Korona z papieru

Jak zrobić koronę z papieru?

Przebrania na Halloween
Twoje dziecko chce królem średniowiecznej Europy na balu przebierańców lub na Halloween? Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami jak zrobić papierową koronę. Dołóż do niej pelerynę królewską i berło, a dziecko z podniesionym czołem będzie mogło rozpocząć panowanie nad światem.
korona z warkocza

Jak zrobić luźną koronę z warkocza?

Fryzury okolicznościowe
Warkocz wraca do łask! Widać to nie tylko na naszych ulicach, ale i na salonach. I dobrze, bo to rzeczywiście piękna ozdoba naszej głowy. Warkocz daje nam też wiele możliwości, na przykład można z niego zrobić na głowie koronę. Jak? Odpowiedź poniżej.

Jak zrobić miskę z jesiennych liści?

Sztuka i akcesoria
Jesień to najlepszy czas na samodzielne robienie różnych dekoracji do domu. Sklepy są pełne różnych jesiennych gadżetów w tym sztucznych, kolorowych liści, które można zamienić na coś pięknego i funkcjonalnego. Poniżej przedstawiam sposób wykonana miski ze sztucznych liści. Możesz trzymać w niej pachnące potpourri lub halloweenowe przysmaki.

Jak zrobić wianek - koronę z kwiatów?

Inne projekty i wyroby
"Kwiaty we włosach potargał wiatr..." śpiewał w swym niezapomnianym przeboju Krzysztof Klenczon. Co jak co, ale z tak misternie zrobionym wiankiem jak ten, wiatr nie poradziłby sobie zbyt łatwo. Przypomina on bardziej kwiecistą koronę niż delikatny wianuszek upleciony naprędce z polnych kwiatów. Do jego zrobienia, poza kwiatami, np. zerwanymi z własnego ogródka, będą potrzebne jeszcze specjalne akcesoria florystyczne. To właśnie dzięki nim wianka nie potarga wiatr. No chyba że - trzymając się dalej wątków z piosenek - zawieje “10 w skali Beauforta”.
korona z kwiatów

Jak zrobić koronę z kwiatów?

Inne projekty i wyroby
Nawet się nie obejrzeliśmy, a wiosna rozgościła się u nas na dobre. Ogrody z dnia na dzień zmieniają się nie do poznania, ciesząc nasze oczy feerią barw i różnością pięknych zapachów. Jeśli chcesz zaprosić kwiaty do swojej wiosennej stylizacji, załóż je na głowę w postaci oryginalnego wianka. Ale zamiast ścinać ogrodowe rośliny, wykorzystaj kwiaty sztuczne. Te prawdziwe niech dalej rosną i cieszą nasze zmysły. Jako że róże uchodzą za królowe kwiatów, to właśnie one są idealne do zrobienia tej kwiecistej, wiosennej korony.
Super pokarmy

6 jesiennych superpokarmów

Diety
Jesień to czas w którym nasz organizm przygotowuje się na zimę. Zbiera zapasy witamin i energię, aby przetrwać ten czas. Jesienią w sklepach możemy spotkać mnóstwo sezonowych składników, które pomogą nam w tym procesie. Nie omijaj ich, sięgaj po nie jak najczęściej. Twój organizm będzie ci wdzięczny.