Tag: Co można zrobić z butelki

sowa z butelki

Jak zrobić sowę z plastikowej butelki?

Dekoracje na Halloween
Pewna sowa na drzewo przyleciała. Im mniej mówiła, tym więcej słyszała. Im więcej słyszała, tym mniej mówiła. Swą wiedzą wcale się nie chwaliła. Sowa mądrość wielką ma, chcę mieć taką również ja.
ozdoby świąteczne z butelki

Jak zrobić świąteczną dekorację z butelki po Coca-Coli?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świąteczna reklama Coca-Coli, obok piosenki “Last Christmas” grupy Wham stała się zwiastunem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Kiedy po raz pierwszy pojawi się w telewizji wiadomo, że święta już tuż tuż. A co powiesz na to, by z pustych butelek po Coca-Coli zrobić oryginalne świąteczne dekoracje? Możesz postawić je na stole lub - wykorzystując specjalne uchwyty - użyć do zrobienia ściennej dekoracji na Boże Narodzenie.
wazon z butelki

Jak zrobić wazon z butelki szklanej?

Wazony
Chcesz tanim kosztem upiększyć swój salon na wiosnę? Nie ma to jak bukiet świeżych kwiatów na ławie czy półce. Ale skąd wziąć wazon? Zamiast kupować w sklepie gotowy flakon, idź do kuchni po szklaną butelkę po winie czy oranżadzie. Ozdobisz ją farbą w sprayu i... lakierami do paznokci. Kilka kroków i już masz niepowtarzalny wazon na kwiaty w stylu modern. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.

Jak zrobić butelkę na oliwę i ocet winny w nowoczesnym stylu?

Inne projekty i wyroby
Nowoczesne butelki do przechowywania oliwy i octu winnego nie muszą być drogie. Możesz zrobić ją własnoręcznie, przemieniając dowolną starą butelkę nadając jej nowoczesnego stylu. Wystarczy tylko trochę farby i możesz cieszyć się nowoczesną ozdobą, za niewielkie pieniądze.