Tag: Lampion dekoracyjny

lampka z lampek do wina

Jak zrobić lampion z lampek do wina?

Materiały i elementy dekoracyjne
Szukasz pomysłu na zaskoczenie gości, lub zorganizowanie romantycznego wieczoru? Zrób piękne lampiony z kieliszków do wina i podgrzewaczy. Wydrukuj dostępny tutaj szablon na abażur, wytnij go, załóż i gotowe. Goście będą zachwyceni, a randka na pewno będzie udana. Jest to też dość ciekawy pomysł na prezent. Przemyśl to.
lampion dekoracyjny

Jak ozdobić szklany lampion?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Podgrzewacze mogą stworzyć bardzo fajny klimat. Warto więc pomyśleć o tym, aby były one jak najładniejsze. Im ładniejsze podgrzewacze, tym przyjemniej. Zobacz jak w niesamowicie prosty sposób zrobić z papieru ozdoby na szklane podgrzewacze. Miłego ozdabiania.
lampiony ze słoików

Jak zrobić lampiony halloweenowe ze słoików?

Dekoracje na Halloween
Lampiony zrobione z wydrążonych dyń zwane na Zachodzie “Jack-o’-lanterns” są świetną halloweenową dekoracją. Mogą się jednak w końcu znudzić. Poza tym takie ozdoby mają jedną podstawową wadę: bardzo szybko tracą swój dobry wygląd. Jeśli chcesz cieszyć się halloweenowym lampionem dłużej niż kilka dni, wyczaruj go ze szklanego naczynia, np. słoika. Taki lampion może stać w oknie ile tylko chcesz! Instrukcję zrobienia tego oryginalnego dyniowego lampionu znajdziesz poniżej.
lampion z gliny

Jak zrobić lampion z gliny?

Garncarstwo
Chcesz wprowadzić do swojego domu romantyczną, odrobinę tajemniczą atmosferę? Pomogą ci w tym oryginalne lampiony z gliny. Zrobisz je w naprawdę prosty sposób. Pamiętaj tylko, by w ich wnętrzu umieścić podgrzewacz ledowy. Wówczas nie będziesz musiała obawiać się, że zapomnisz zgasić świeczkę, a lampion nie nagrzeje się od jej płomienia. Szczegółowa instrukcja ze zdjęciami w dalszej części artykułu.
lampion ze szklanki

Jak zrobić lampion ze słoika po Nutelli?

Świeczki i Świeczniki
Jesienią dnie stają się coraz krótsze. Nawet się nie obejrzymy, a zaczną się długie wieczory. Jeśli chcesz, by w twoim salonie wieczorem zapanował romantyczny klimat, koniecznie ustaw na stole lampion. Skąd go wziąć? Najlepiej zrobić taką dekorację samemu. Nie ma w tym niczego trudnego. Wystarczy tylko kilka rzeczy oraz trochę chęci i twoja oryginalna ozdoba będzie gotowa jeszcze dzisiaj.