Tag: Robienie kukiełek

kukiełki na rękę

Jak zrobić kukiełkę na rękę?

Maskotki
Prosta kukiełka na rękę może być zrobiona praktycznie z każdego materiału, jaki sobie wymyślisz. Spróbuj użyć filcu lub innej tkaniny by zrobić ludzką kukiełkę i odpowiedniego koloru futerka by zrobić kukiełkę zwierzątko.


Podobne porady

Pacynka króliczek

Jak zrobić pacynkę króliczka?·

Dekoracje Wielkanocne
Pacynki, których wykonanie przedstawiamy poniżej są niezwykle łatwe do zrobienia, dostarczają mnóstwo dobrej zabawy, a przy tym są wspaniałą wielkanocną ozdobą.
Pirat z łyżki

Jak wykonać pirata ze starej drewnianej łyżki?

Zabawy dla Dzieci
Wszyscy właściwie w dzieciństwie lubili tworzyć różnego rodzaju pacynki, pajacyki i ludziki. Nieodmiennie zawsze była to świetna zabawa dla dzieci i artystycznie wykorzystanie najróżniejszych resztek. Dajmy naszym pociechom taką możliwość artystycznego wyżycia, możemy być pewni że zajmą się sobą na kilka godzin a duma z własnoręcznego stworzenia czegoś jest nieoceniona.
pacynki na palec

Jak zrobić wielkanocną pacynkę na palec?

Dekoracje Wielkanocne
Te malutkie pacynki na palec wykonane z filcu ucieszą twoje dziecko, a gdy spełnią już swoje zadanie – będą stanowić doskonałą dekorację do wielkanocnego koszyczka. Krótki tutorial znajdziesz poniżej.
zajączek pacynka

Jak zrobić wielkanocnego zajączka pacynkę z filcu?·

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc to świetna okazja do spędzenia trochę czasu z dziećmi. Ale oblewany poniedziałek nie zawsze dzieciom wystarcza. Musisz poszukać innych rozrywek zarówno dla siebie jak i dla dzieciaków. Przygotuj pacynki zajączki, aby był to czas, wspólny, czas wyjątkowy, czas spędzony w rodzinnym gronie w świetnej atmosferze. Dzieciaki będą zachwycone, a Ty dasz im największy prezent – okazję do przebywania razem, których brakuje, gdy jesteśmy zabiegani w tygodniu.
żyrafa ze skarpety

Jak zrobić żyrafę ze skarpety?

Projekty dla dzieci
Jeśli lubisz projekty w stylu „zrób to sam” lub masz w domu malucha, który chętnie bierze udział w pacynkowych teatrzykach, proponuję ci wykonanie prostej zabawki – żyrafy. Koszt całego projektu jest niewielki, ponieważ jego najważniejszym elementem jest stara, długa skarpeta. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i dowiedzieć się jak krok po kroku zrobić przedstawioną na zdjęciu obok żyrafę, zapraszam do lektury.
bałwanek ze skarpety

Jak zrobić bałwana ze skarpetki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nadeszła zima i lada chwila (taką przynajmniej mamy nadzieję!) świat okryje się białym puchem. Dzieci na pewno już nie mogą się tego doczekać, bo wtedy wreszcie ulepią śniegowe bałwany. Nim jednak śniegu będzie na tyle, by mógł z niego taki bałwan powstać, zróbcie bałwanka maskotkę. Wszystkie rzeczy potrzebne do jego wykonania na pewno macie w domu. A potem postawcie go w oknie. Może zaczaruje świat tak, że śnieg spadnie szybciej? Kto wie...