Tag: Robienie warkocza dobieranego

Warkocz z 4 pasm

Jak zrobić warkocz z 4 pasm?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie warkocza z czterech pasemek jest o wiele trudniejsze niż zrobienie normalnego warkocza. Aby zrobić francuza z 4 pasm należy wcześniej poćwiczyć na sznurkach.


Podobne porady

Warkocz dookoła głowy

Jak zrobić warkocz dookoła głowy?·

Warkoczyki i Dready
Warkocz dookoła głowy jest wspaniałą fryzurą na lato i na plażę. Warkocz ten z powodzeniem zastąpi nawet najpiękniejszą opaskę do włosów. Stanowi doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Wbrew pozorom wykonanie takiego warkocza nie jest trudne w i nie wymaga od nas wiele wysiłku. Wystarczy odrobina cierpliwości, a efekt końcowy was zaskoczy. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu niebanalnej fryzury. Powodzenia.
Dwa warkocze francuskie

Jak zrobić dwa warkocze francuskie z wplecioną wstążką?

Koki i upięcia
Fryzura ta wygląda na dużo bardziej skomplikowaną niż jest w rzeczywistości. Tak naprawdę bardzo łatwo ją wykonać. Jak już ci się uda, wielu ludzi będzie pytać, jak ją zrobiłaś. Zobaczysz, że efekt będzie niesamowity. Tak więc zaczynamy!
warkocz z czterech części

Jak zapleść warkocz z czterech części?

Koki i upięcia
Jeśli umiesz już pleść warkocza z trzech części najwyższy czas, by nauczyć się robić go z czterech części. Poniższy instruktaż obrazkowy świetnie Cię przez tą naukę poprowadzi. Przyjrzyj się uważnie rysunkom i opisom do nicj. Jeśli trochę poćwiczysz to nauczysz się robić warkocz z czterech części z zamkniętymi oczami!
kok z warkoczy

Jak zrobić koka z warkoczy?

Włosy
W tym sezonie tryumfy święcą koki i warkocze. Jeśli nie możesz się zdecydować na jedną z tych fryzur, połącz je w jedno! Zrób koka z warkoczy. Fryzurka ta najlepiej będzie wyglądała na włosach długich i tylko na takich włosach ‘wyjdzie’. Dobry pomysł na fryzurę weselną, na wieczorną randkę, a nawet do biura.
fryzura boho

Jak zrobić warkocz w stylu boho?

Warkoczyki i Dready
Ta piękna fryzura świetnie nada się na spotkania z przyjaciółmi, randkę, kino, spacer po plaży, zakupy czy nawet do pracy. Bardzo szybko można ją wykonać samemu. Dwa warkocze po bokach głowy spięte razem tuż nad karkiem, a taki wspaniały dają efekt.
kok z warkoczy

Jak zrobić kok z warkoczem?

Stylizacja fryzur
Z zazdrością patrzysz na zmyślne fryzury koleżanek i zastanawiasz się jak dużo czasu poświęciły na zrobienie tych skomplikowanych splotów i upięć? Myślisz sobie, że za żadne skarby nie jesteś w stanie zrobić czegoś takiego na swojej głowie bo to na pewno trudne, czasochłonne i na pewno nie wyjdzie. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Zrobienie koka z warkoczy jest niesamowicie proste. Nie wierzysz? Zobacz! I ciesz się piękną fryzurą w kilka minut.
kok z warkoczy

Jak zrobić prostego koka z warkoczy?·

Fryzury okolicznościowe
Musisz się szybko, ale fajnie uczesać? To propozycja w sam raz dla Ciebie. Kok z warkoczy, mimo iż wygląda na czasochłonnego tak naprawdę zajmie Ci pięć minut. Nie wierzysz? Szybko zerkaj na instruktaż, chwytaj szczotkę i mierz czas.