Tag: Dekoracje halloweenowe

świeczki na Halloween

Jak zrobić świeczniki na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Boisz się ciemności? Upiorne świeczniki bez wątpienia rozświetlą mrok na halloweenowym przyjęciu. Wyglądają niesamowicie i będą doskonałą ozdobą twojego pokoju. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają wiele wysiłku. Nie pochłaniają całego dnia, a efekt jest niemalże powalający. Znajomi na pewno docenią twój trud i będą zachwyceni. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w stworzeniu niesamowitego nastroju w halloweenową noc.
pajęczyna

Jak zrobić pajęczynę?·

Dekoracje na Halloween
Pajęczyna jest bardzo ważnym rekwizytem na każdej imprezie halloweenowej. Można ją wykonać z różnych materiałów jednak najprostszym sposobem jest zrobienie jej ze sznurka. Poniżej przedstawiam instrukcję krok po kroku jak zrobić pajęczynę.
Halloween dekoracje

Jak dekorować dom na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Halloweenowe dekoracje to oprócz duchów i potworów również dynie, kukurydze i suszone liście. Jesienne kolory takie jak żółty, pomarańcz i brąz stanowią podstawę wystroju. W żadnym z pomieszczeń nie powinno również zabraknąć pajęczyn.
serwetka w kształcie pajęczyny na Halloween

Jak zrobić serwetki - pajęczyny?·

Dekoracje na Halloween
W dzieciństwie wykonywało się serwetki wycinanki. Taka serwetka wykonana z czarnego papieru będzie idealna na Halloween ! Poniżej zamieszczam instrukcję jak ją dokładnie wykonać, aby serwetka wyglądała jak pajęczyna.
lampiony na Halloween

Jak zrobić halloweenowe lampiony ze słoików?

Dekoracje na Halloween
Aby stworzyć odpowiedni nastrój w Halloween potrzebujesz specjalnego oświetlenia. Najlepiej prezentuje się pokój skąpany światłem świec. Ale co zrobić gdy nie masz odpowiednich świeczników? Pomogę ci, poniżej znajdziesz instrukcje jak wykonać świeczniki odpowiednie na Halloween.
przypinka - ozdoba na Halloween

Jak zrobić przypinkę z motywem dyni na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Poszukujesz pomysłu na halloweenową ozdobę. Proponuje wykonanie przypinki z wykorzystaniem agrafek i koralików. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje jak ją wykonać.
Nietoperz kukiełka

Jak zrobić kukiełkę nietoperza?

Dekoracje na Halloween
Jeśli szukasz efektownych dekoracji na Halloween to dobrze trafiłaś. Poniżej znajdziesz jak zrobić krok po kroku kukiełkę nietoperza. Kukiełka z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym towarzyszom zabawy halloweenowej.
Nietoperze origami na Halloween

Jak zrobić nietoperza z papieru?

Dekoracje na Halloween
Udekoruj przedpokój całą kolonią nietoperzy na Halloween. Mogą wisieć osobno lub tworzyć całą grupę. Nietoperze origami robi się bardzo prosto więc ich zrobienie można zlecić nawet najmłodszym dzieciom (również w przedszkolu).
Wiszące nietoperze - dekoracja na Halloween

Jak zrobić dekoracje na Halloween - wiszące nietoperze?

Dekoracje na Halloween
Ta dekoracja będzie wspaniale wyglądała zawieszona nad stołem z potrawami na Halloween. Jej wykonanie jest bardzo proste i szybkie. Całość możesz zrobić w zaledwie pół godziny.
Halloween - masa solna

Jak zrobić ozdoby na Halloween z masy solnej?

Dekoracje na Halloween
Halloween to świetna okazja do zabawy z rodziną i przyjaciółmi. W USA dzieci przebrane za straszydła (np. duchy, wiedźmy itp.) odwiedzają domy sąsiadów krzycząc: trick or treat! (cukierek albo psikus). W zamian za pozostawienie domostwa w spokoju dostają cukierki, którymi zajadają się po powrocie z wyprawy. W Polsce tradycja „trick or treat” nie jest tak popularna, ale stanowi doskonałą okazję do zabawy, organizowane są imprezy w klubach, a dzieci urządzają przedstawienia i przebierają się. Poniżej znajdziecie wskazówki na zrobienie dyni z masy solnej.