Tag: Wzrost

kształt ciała

Co cechy twojego ciała mówią o stanie zdrowia?

Medyczne Badania Naukowe
Lekarze wykorzystują charakterystyczne cechy budowy ludzkiego ciała w celu określenia, którzy pacjenci będą mieli skłonność do rozwijania określonych problemów zdrowotnych. Choć znane nam są kształty ciała takie jak „jabłko” lub „gruszka”, badacze przekonują się od niedawna, że także inne cechy ciała, takie jak choćby długość palców, wskazują na naszą podatność na określone schorzenia. Na szczęście żaden z poniższych wskaźników nie przesądza, że dana osoba skazana jest na chorobę, jeśli oczywiście o siebie zadba.
wzrost

Jak wzrost wpływa na zdrowie?

Medyczne Badania Naukowe
Wzrost jest jednym z najczęstszych źródeł kompleksów. Kilka centymetrów za dużo lub za mało i świat wali się u podstaw. Wzrost nie jest jednak wyłącznie wyznacznikiem atrakcyjności. Istnieje bowiem duży związek pomiędzy budową ciała a kondycją zdrowotną. Jaki?


Podobne porady

kuchnia francuska

7 sekretów kuchni francuskiej, które warto znać

Kuchnia francuska
Francuzi nie są najbardziej przyjaznym społeczeństwem, jednak znają się na gotowaniu. Ich kuchnia jest znana na całym świecie i jest bardzo zdrowa. Co jest sekretem Francuzów? W tym artykule przeczytasz o 7 sekretach kuchni francuskiej, które możesz wykorzystać we własnej kuchni.