Tag: Kartka na Boże Narodzenie dla dzieci

Kartka bożonarodzeniowa z Mikołajem - zrób to sam

Jak zrobić kartkę z Mikołajem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Możesz zrobić tą prostą kartkę bożonarodzeniową z Mikołajem z papieru technicznego, z tektury, bristolu a nawet filcu. Twoje dzieci będą miały mnóstwo radości podczas jej wykonywania.


Podobne porady

Święty Mikołaj

Jak przygotować się na przybycie Świętego Mikołaja?

Święty Mikołaj
Mikołaj to niezwykły człowiek. Poświęcił swoje życie osobiste, aby nieść radość i szczęście grzecznym dzieciom. Ale trzeba się przygotować na przyjęcie Mikołaja w domu. Może to być wspaniała okazja do ustalenia "złotych reguł" - do których nasze dzieci muszą się stosować, przez cały rok. Poniżej poczytaj jak przygotować się na wizytę Świętego Mikołaja w domu.
List do Mikołaja

Jak być Mikołajem dla swoich dzieci?

Święty Mikołaj
Dawanie prezentów swoim ukochanym dzieciom jest czymś, co wszyscy rodzice uwielbiają robić. Dzień Świętego Mikołaja jest dniem, kiedy mamy okazję sprawić radość naszym pociechom równocześnie samemu dobrze się bawiąc. Podkładanie pod poduszkę prezentów jest dla nas zabawą, a dla nich prawdziwym przeżyciem. Pozwól cieszyć się swoim dzieciom tymi magicznymi chwilami dzieciństwa, pozwalając im wierzyć, że to właśnie Święty Mikołaj przynosi prezenty.
Świąteczne podkładki

Jak zrobić świąteczne podkładki pod szklanki z płytek ceramicznych?

Materiały i elementy dekoracyjne
Piękne, świąteczne podkładki pod kubki i szklanki wykonane metodą decoupage. Artykuł krok po kroku pokazuje jak naklejać serwetki metodą decuopage na płytki i zamienić je na piękne podkładki. Możesz je wykorzystać w domu, lub podarować komuś. To już zależy od Ciebie.
Kartka z Mikołajem

Jak zrobić kartkę świąteczną z Mikołajem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Święta to czas, kiedy składamy sobie życzliwe życzenia, łamiemy się opłatkiem i spędzamy czas z najbliższymi. Ale niestety nie zawsze możemy być wszyscy razem. Często dzieli nas odległość. W takim wypadku warto pamiętać i o tych, którzy spędzają święta z dala od nas. Możemy dać im znać, że o nich pamiętamy wysyłając im kartkę świąteczną z życzeniami. Żeby kartka ta miała jeszcze większą wartość, zrób ją samodzielnie. Zdziwisz się, jakie to proste. A taka kartka ma dużo większą wartość niż najpiękniejsza, ale zakupiona w sklepie.
Mikołaj na bombce

Jak narysować mikołaja na bombce?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Rysowanie na bombkach choinkowych jest wspaniałą zabawą zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nie jest to trudne zaś ręcznie malowane bombki będą pamiątką na wiele lat. Poniżej przedstawiam krok po kroku sposób malowania mikołaja na bombce.

Jak zrobić mikołajki z truskawek?

Desery Owocowe
Takimi mikołajkami możesz ozdobić tort lub podawać je jako samodzielny deser. Wasze dzieci je pokochają, a dorośli nie zdołają im się oprzeć. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają wiele wysiłku, a efekt jest rewelacyjny. Możecie być pewni, że smakują równie dobrze jak wyglądają. Pozwólcie zagościć na świątecznym stole słodkiej pokusie. Poniżej znajdziecie wskazówki dotyczące ich przyrządzenia.
prezenty z mikołajem

Jak zrobić świąteczne mikołaje do dekoracji prezentów?

Pakowanie Prezentów
Prezentem na święta może być nie tylko to co w środku, ale też samo opakowanie. Bo kogo nie ucieszyłaby paczuszka udekorowana ślicznym bożonarodzeniowym mikołajem? Zrobienie takiej figurki jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu kosztów. Z łatwością przygotujesz cały zastęp takich świątecznych mikołajków i przyozdobisz nimi prezenty dla całej rodziny. Instrukcja krok po kroku poniżej.