Tag: Jak usunąć marker se skóry

marker

Jak usunąć marker?

Środki czyszczące
Wypadki się zdarzają. Zwłaszcza, jeśli masz małe dziecko. Prędzej czy później dorwie w swoje rączki tak dobrze przecież ukrytego przez Ciebie markera i zacznie się zabawa. Marker na ścianie, na szafkach, na podłodze no i oczywiście na Twoim dziecku. Jak usunąć dzieło naszej pociechy z miejsc, od których jednak marker powinien trzymać się z daleka, dowiesz się czytając poniższy artykuł.


Podobne porady

8 zaskakujących zastosowań zmywacza do paznokci

Usuwanie plam
Czy wiesz, że zmywacz do paznokci tak naprawdę nie jest tylko do paznokci? Tak naprawdę możesz użyć go do wielu innych czynności. Jeżeli interesuje cię w jaki sposób wykorzystać ten uniwersalny produkt, to przedstawiamy 8 zaskakujących zastosowań zmywacza do paznokci. Koniecznie przeczytaj wszystkie.

5 zastosowań alkoholu do walki z plamami i nieświeżym zapachem

Nietypowe zastosowania
Alkohole skażone czyli takie, które są mieszaniną nie nadającą się do spożycia mają szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Można użyć ich do sprzątania, jako odplamiacz lub do pozbycia się nieświeżego zapachu. Poznaj 5 sprytnych sposobów, w których alkohol okaże się niezwykle przydatny.
zmywacz do paznokci

Jak nietypowo wykorzystać zmywacz do paznokci?

Nietypowe zastosowania
Zmywacz do paznokci służy nie tylko do usuwania lakieru, może mieć wiele zastosowań. Będzie niezbędny w usuwaniu trudnych plam. Poradzi sobie w sytuacjach, w których inne środki zawiodą. Poza tym zmywacz do paznokci można znaleźć praktycznie w każdym sklepie i nie kosztuje zbyt wiele.