Tag: Odcinanie kolorów

Używanie taśmy malarskiej

Jak używać taśmy malarskie?

Malowanie i Tapetowanie
Taśma malarska może być twoim najlepszym przyjacielem podczas malowania jeśli tylko nauczysz się jej używać. Za jej pomocą możesz zabezpieczyć ramy drzwiowe, progi, listwy wykończeniowe jak również narysować na ścianie określone wzory. Gorzej jest z odklejaniem taśmy - często odkleja się ona razem z farbą. Jak temu zapobiec? Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi.


Podobne porady

pisanka

Jak zrobić pisankę za pomocą taśmy malarskiej i farbek?

Pisanki
Technika ozdabiania jajek może wydawać się banalna, ale efekt jest niesamowity. Takie pisanki mogą z łatwością wykonać dzieci w niemal każdym wieku. Poniżej znajdziesz instrukcję.
kwiat z taśmy izolacyjnej

Jak zrobić kwiat z taśmy izolacyjnej?·

Wyroby z papieru
Taśma izolacyjna kojarzy się z wieloma rzeczami. Jednak założę się, że na myśl ci nawet nie przyszło, że można z niej wykonać tego oto pięknego kwiatuszka. Możesz nim udekorować dosłownie wszystko i nie musisz się przejmować, że zakurzy się czy pobrudzi. Podoba się? To do dzieła!
kolorowa kreda

Jak zrobić kolorową kredę?

Projekty dla dzieci
To zadziwiające, że zrobić możemy praktycznie wszystko. Nawet kredę! To takie proste, a ucieszy niejednego dzieciaczka. Zrób ze swoim dzieckiem kolorową kredę, którą będzie mogło ono pomalować na chodniku coś ciekawego. Zabierz się za to już dziś, po kilka dni potrwa zastyganie kredy.
magnesy

Jak zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi?

Materiały i elementy dekoracyjne
Dziś pokażę ci jak w prosty sposób zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi. Przy ich pomocy przymocujesz do lodówki ulubione zdjęcia, rysunki wykonane przez twoje dzieci czy liściki z informacjami przeznaczonymi dla domowników. I nie będzie potem kłopotu z odklejeniem ich, jak wtedy, gdy przyklejałaś je taśmą. Jeśli masz dzieci, koniecznie zaproś je do wspólnej pracy, na pewno z chęcią ci pomogą.
Taśma klejąca zastosowanie

8 sposobów na wykorzystanie taśmy klejącej

Nietypowe zastosowania
W każdym domu z pewnością znajdziemy dużą ilość niewykorzystanej taśmy klejącej. Zamiast spakować ją i zapomnieć gdzie leży, spróbuj wykorzystać ją na wiele pomysłowych i praktycznych sposobów w domu i ogrodzie.
mycie pędzli

W jaki sposób czyścić pędzle malarskie?

Narzędzia i Akcesoria
Inwestycja w dobrej jakości pędzle malarskie jest stratą pieniędzy, jeśli pędzle nie są po pracy odpowiednio wyczyszczone i przechowywane. Tak więc zainwestuj chociaż dwie minuty, by dobrze to zrobić.
taśma klejąca

15 sposobów wykorzystania taśmy klejącej

Nietypowe zastosowania
Taśma klejąca od lat wykorzystywana jest w wielu dziedzinach życia. Zarówno w pracach biurowych jak i w budownictwie jest to niezastąpiony element prac. Można z jej pomocą skleić elementy, uszczelnić przeciekające przewody czy naprawić połamane elementy. Jak się okazuje, taśma klejąca ma również zastosowanie do celów zdrowotnych. Jeżeli chcesz je poznać, koniecznie przeczytaj poniższe zastosowania taśmy klejącej.