Tag: Ozdoby na Boże Narodzenie z papieru

Papierowe bombki

Jak zrobić papierowe bombki?

Choinka
Poniżej znajdziesz instrukcję robienia papierowych bombek. Te bombki w przeciwieństwie od poprzednich plecionych są dość masywne i ciężkie. Zobacz jak je zrobić.
choinki stożkowe

Jak zrobić stożkowatą choinkę ozdobioną koronką?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz subtelnych i eleganckich dekoracji świątecznych? Mam coś dla ciebie! Delikatnie mieniące się w blasku świec białe stożkowate choinki ozdobione koronką sprawią, że w twoim domu w mig zapanuje bożonarodzeniowy klimat. To będą naprawdę białe święta! Zanuć “White Christmas” wraz z Bingiem Crosbym i stwórz swoje własne białe choinki. Potem rozstaw je na stole lub półkach i czekaj… Bo święta już tuż tuż.
świateczne ozdoby

Jak zrobić ozdoby świąteczne z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta coraz bliżej, jeśli nie wiesz jak przygotować dom na ten wspaniały czas, skorzystaj z naszej porady. Gwiazdy z papieru są proste w przygotowaniu i pięknie prezentują się na ścianie, drzwiach, możesz je również przygotować w mniejszym rozmiarze i ozdobić nimi choinkę.


Podobne porady

quillingowa kartka na Walentynki

Jak zrobić quillingową kartkę na Walentynki?

Kartki na Walentynki
Interesujesz się quillingiem? Chcesz zrobić ciekawy prezent walentynkowy swojej sympatii? Masz ochotę połączyć swoje zainteresowania z walentynkową niespodzianką? Oto propozycja dla Ciebie.