Tag: Jak modnie zawiązać pasek

damskie paski

Jak wiązać pasek?·

Akcesoria
Pasek może stać się idealnym i najłatwiejszym do dopasowania ozdobnikiem Twojego stroju. Niezależnie od tego czy zakładasz sukienkę czy spodnie odpowiednio dobrany pasek zdziała cuda. Może wzbudzić zainteresowanie, podkreślić talię, dodać 'tego czegoś' do wyglądu ulubionej sukienki, może przełamać kolorystykę lub dopasować szeroką tunikę do bioder. Dlatego ważnym jest, aby umieć go nosić. Jak zatem nosić i wiązać pasek? Odpowiedź poniżej.


Podobne porady

pleciony pasek z koszulki

Jak zrobić pleciony pasek do spodni z koszulki?

Trendy w modzie
Jeśli potrzebujesz paska do spodni możesz go mieć w kilka chwil i to bez wychodzenia z domu. I nie chodzi mi wcale o korzystanie ze sklepów internetowych. Postaw na własne umiejętności i zrób sobie pasek sama. Nie napracujesz się, gwarantuję. A pasek wyjdzie piękny, pleciony i w takim kolorze jaki chcesz. Chwytaj więc za jakąś starą niepotrzebną Ci już koszulkę i zamień ją na pasek.
pleciony pasek

Jak zrobić pleciony pasek?

Akcesoria
Oto sprytny sposób na zrobienie sobie ładnego, plecionego paska. Dzięki rzemykom i sznureczkom w odpowiednim zestawieniu kolorystycznym możesz zrobić sobie pasek, który będzie pasował zarówno do spódnicy, tuniki czy do spodni.
ozdobiony pasek

Jak ozdobić skórzany pasek?

Akcesoria
Twój skórzany pasek troszkę się zniszczył i nie wygląda już tak atrakcyjnie, a szkoda Ci go wyrzucać? Nie martw, się. Przecież wcale nie musisz. Wystarczy, że zastosujesz małą sztuczkę, a pasek będzie jak nowy. Sama zobacz, podpatrz i odmień również swój pasek.
Pasek z ćwiekami

Jak zrobić pasek do sukienki z ćwiekami?

Akcesoria
Poniżej przestawiam instrukcję wykonania elastycznego paska do sukienki, który będzie można nosić w talii. Pasek wykonany jest z elastycznej gumki oraz ozdobnych ćwieków do scrapbookingu (dostępne w różnych kształtach, wielkościach i kolorach) lub normalne ćwieki z pasmanterii.
pasek

Jak uszyć pasek do spodni?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Zastanawiasz się czasem jak wydłużyć zbyt krótki pasek lub po prostu jak wykorzystać krótkie paski do zegarków? Z takiego zastanawiania się i kombinowania czasami naprawdę może wyjść coś fajnego. Zobacz jak możesz uratować swoje paski przed wyrzuceniem, nie ważne czy długie czy krótkie możesz z nich stworzyć coś zupełnie nowego, modnego i przyciągającego uwagę. Kilka kroków, a efekt? Zachwycający.
Pasek z guzików

Jak zrobić pasek z guzików?·

Akcesoria
Brak pomysłu na ciekawy pasek? Wystarczy garść drewnianych guzików, żeby samemu wykonać kolorowy pasek do spodni. Zaproponowany przeze mnie sposób pozwala szybko stworzyć niesamowitą ozdobę, która bez wątpienia uświetni każdą stylizację. Możecie być pewne, że taki guzikowy pasek przyciągnie zazdrosne spojrzenia koleżanek. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu niebanalnego paska do spodni lub spódniczki.