Tag: Z czego zrobić bałwana

Bałwan z żarówki

Jak zrobić bałwana z żarówki na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wykorzystaj spalone żarówki. Powieś je na choince, oczywiście po uprzednim przygotowaniu ich do tej roli, roli ozdoby choinkowej. Pomaluj je i zamień na urocze, śnieżnobiałe bałwanki. Pracy niedużo, a efekt powalający. Super pomysł na świąteczny prezent.
bałwan z bombki przezroczystej

Jak zrobić bombkę na choinkę – bałwan?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Przezroczyste bombki dają ogrom możliwości. Możesz je zamienić w co tylko chcesz i w takiej właśnie formie powiesić na choince. Zamień takie bombki na śnieżnobiałe bałwanki. Jak to zrobić dowiesz się poniżej.


Podobne porady

Bałwan na choinkę

Jak zrobić bałwana z żarówki?

Zabawy dla Dzieci
Wiele zepsutych rzeczy można ponownie wykorzystać. Poniżej podajemy jak wykorzystać spaloną żarówkę do zrobienia bałwana – ozdoby choinkowej. Zapewnisz swoim dzieciom ciekawą rozrywkę i nauczysz ich ponownego wykorzystywania niektórych z pozoru bezużytecznych już przedmiotów.

Jak zrobić bałwana z pomponików?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Takie słodkie bałwanki można zrobić w przeciągu niecałej godziny. Niektóre z nich mogą mieć na głowach zimowe nauszniki zaś inne czapeczki. Będą doskonałą dekoracją świątecznego drzewka, stroika lub stołu. Możecie zaangażować dzieci do pomocy, z pewnością będą się świetnie bawiły. Ich wykonanie nie wymaga wiele wysiłku, nie jest też skomplikowane. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu. Powodzenia!
dekoracja bałwan

Jak zrobić ozdobę na ścianę - roztapiający się bałwan?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pierwszy śnieg, mikołajki, odliczanie dni do Bożego Narodzenia i w końcu same święta - kiedy mamy dzieci, to wszystko nabiera zupełnie innego wymiaru. Chcemy, by naszym małym pociechom już na początku zimy udzielił się ten niezwykły klimat. Z radością przygotowujemy wspólnie z nimi ozdoby, by następnie rozwiesić je w całym naszym mieszkaniu, nie tylko na choince. Z trudniejszymi projektami, a do nich należy ten roztapiający się bałwanek, mierzymy się sami. A naprawdę warto to robić, nagrodą za nasz trud będzie radość w oczach dziecka, którą zobaczymy, kiedy podarujemy mu własnoręcznie zrobioną dekorację świąteczną.