Tag: Jak wykonać bransoletkę

bransoletka z zamka błyskawicznego

Jak zrobić bransoletkę z zamka błyskawicznego?·

Robienie biżuterii
Szukasz pomysłu na ciekawą bransoletkę, na fajny projekt, prezent dla bliskiej osoby lub po prostu chcesz zrobić coś kreatywnego to jest miejsce właśnie dla Ciebie. Na pewno masz gdzieś zachomikowane jakieś zamki błyskawiczne. Dorwij jakiś dłuższy i zrób z niego bransoletkę. Gwarantuję, że jest to prostsze niż Ci się wydaje. Nie przekonasz się jeśli nie spróbujesz.
bransoletka z zamków

Jak zrobić kolorową bransoletkę z zamków błyskawicznych?

Robienie biżuterii
Znudziły ci się wszystkie twoje bransoletki? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do sklepu i kupić kolejną do swojej kolekcji. Ale czy nie lepiej poświęcić odrobinę czasu i zrobić oryginalną i niepowtarzalną biżuterię samodzielnie? Do wykonania tej pięknej tęczowej bransoletki będziesz potrzebować czterech zamków błyskawicznych w różnych kolorach oraz prostokątnego kawałka filcu.


Podobne porady

bransoletka z zamka

Jak zrobić bransoletkę z zamka?

Akcesoria
Zamienić zamek na bransoletkę? Nic trudnego. Chwila moment i masz fajną, inną niż wszystkie bransoletkę. Możesz z nią pójść praktycznie wszędzie. Możesz też dołączyć do niej elementy jak do bransoletek charms. Wtedy będzie wyglądać jeszcze fajniej. Jak ją zrobić, dowiesz się poniżej.
pierścionek z zamka

Jak zrobić pierścionek z zamka?

Robienie biżuterii
Pierścionek z zamka? Obecnie wszystko zrobione z zamka jest trendy, więc czemu nie nosić i pierścionka zrobionego właśnie z zamka błyskawicznego. Prosty pomysł, a pierścionek wygląda ślicznie. Przekonaj się sama.
prosty naszyjnik z zamka

Jak zrobić prosty naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Kolejny pomysł na naszyjnik z wykorzystaniem zamka błyskawicznego. I w sumie tyle. Wystarczy Ci sam zamek, tylko i wyłącznie on jeden aby zrobić fajny kawałek biżuterii. Przekonaj się sama jakie to proste i wytworne zarazem.
naszyjnik z zamka z frędzlami

Jak zrobić naszyjnik z zamka z frędzlami?

Robienie biżuterii
Uwielbiam projekty 'zrób to sam'. Mam nadzieję, że Ty również, skoro się tu znalazłaś i czytasz mój artykuł. Biżuteria z zamków święci triumfy, każda kobieta chce mieć w swojej szkatułce coś zrobionego właśnie z zamka. Gorąco zachęcam więc do zrobienia własnej biżuterii z zamka. Gwarantuję, że na jednym naszyjniku się nie skończy.
naszyjnik z kwiatkami z zamka

Jak zrobić naszyjnik z kwiatkami z zamka?

Robienie biżuterii
Biżuteria z zamka błyskawicznego? Czemu nie. Na naszych ulicach moty zamka pojawia się wszędzie – na torebkach, ubraniach, butach, paskach, ale również i we włosach, na palcach, nadgarstkach czy na szyi. Bądź trendy i Ty. Już dziś zrób sobie modną biżuterię z zamka błyskawicznego. Po co przepłacać, skoro w kilka chwil można wyczarować coś samemu.
stożkowy naszyjnik z zamka

Jak zrobić stożkowy naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Ozdoby i biżuteria z zamka błyskawicznego zawładnęły modą. I mimo, iż niektórzy uważają, że zamki nie są już trendy to jednak ich wielbiciele, a przede wszystkim właścicielki nie zrezygnują z nich tak szybko, o ile w ogóle. Z zamka można zrobić ciekawe kształty, jak na przykład stożek. A stąd już jeden malutki krok do naszyjnika.