Tag: Przepis na karmel z mleka

Karmel z mleka skondensowanego

Jak zrobić karmel z mleka skondensowanego?·

Budynie i Puddingi
Wyobraź sobie kremowy, gęsty, brązowy karmel zrobiony z najprostszych składników - mleka i cukru. To czego będziesz jeszcze potrzebować to garnek gotującej się wody i kilka godzin. Ciężko w to uwierzyć, ale najlepszy karmel robi się właśnie w taki prosty sposób.

Jak zrobić pudding ryżowy z solonym karmelem?

Budynie i Puddingi
Pudding ryżowy jest jednym z niedocenianych deserów na świecie. Prawie zawsze pozostaje w cieniu innych słodkości, takich jak ciasteczka, ciasta czy lody. Niesłusznie, gdyż desery ryżowe zasługują na znacznie większą uwagę. Wypróbuj przepis na pyszny pudding ryżowy z solonym karmelem. Jego wykonanie nie wymaga dużej ilości czasu ani umiejętności.


Podobne porady

wafel przekładany karmelem

Jak zrobić wafel przekładany karmelem?

Ciasta
Wafel przekładany to najszybszy i najłatwiejszy deser na świecie. Można przygotować go w wielu wersjach smakowych, z bakaliami lub bez, w polewie czekoladowej lub „na sucho”. Poniżej znajdziesz przepis na wafel z karmelem (w którego rolę wcieli się mleko skondensowane). Smacznego!
pudding ryżowy

Jak zrobić oczyszczający pudding ryżowy?

Budynie i Puddingi
Pudding ryżowy to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które może być wykorzystane do utraty wagi i oczyszczenia organizmu. Produkt ten otacza ściany jelita, tym samym zmniejszając stan zapalny. Jak przygotować taki pudding? Dowiesz się z naszego artykułu.