Tag: Makrama zakończenie

Bransoletki makrama

Jak zrobić bransoletki makrama?·

Robienie biżuterii
Takie bransoletki z pewnością widziałaś niejeden raz w sklepach z pamiątkami czy na ulicznych straganach. Bransoletki te są bardzo proste do zrobienia. Możesz dopasować je do swojego stylu dobierając odpowiedni splot czy koraliki. Te bransoletki są również świetne na prezent dla znajomych. Do zrobienia tych bransoletek nadaje się każdy sznureczek i wszystkie koraliki. Należy jednak pamiętać, że koralik musi mieć dziurkę na tyle dużą, aby pomieściła dwa sznureczki.


Podobne porady

prosty stojak na bransoletki

Jak zrobić prosty stojak na bransoletki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie wiesz już gdzie masz trzymać swoje bransoletki? W szkatułce robi się ciasno i zawsze masz problemy z wyciągnięciem akurat tej, której potrzebujesz. Jest jednak rozwiązanie Twoich problemów. Stojak na bransoletki. Wszystkie potrzebne do jego zrobienia materiały na pewno masz w domu. Pomysł niesamowicie prosty i praktyczny.
kolorowe bransoletki z gliny

Jak zrobić kolorowe bransoletki z gliny?

Robienie biżuterii
Glina plastyczna to materiał, w którym można się zakochać już od pierwszego projektu. Jest idealna. Można z nią zrobić wszystko co się chce. A biżuteria z niej jest po prostu cudna. Zobacz w jaki prosty sposób można zrobić piękne, kolorowe bransoletki z gliny właśnie.
plecione bransoletki z gliny

Jak zrobić plecione bransoletki z gliny plastycznej?

Robienie biżuterii
Warkocze na rękach? A dlaczego nie. Biżuteria powinna zaskakiwać. I to nie tylko formą, ale również materiałami, z których jest wykonana. Zrób sobie bransoletkę z warkoczy z gliny plastycznej. Bądź modna, bądź widoczna.
Bransoletka z muliny

Jak zrobić bransoletki z muliny (jodełka)?

Robienie biżuterii
Moda na bransoletki z muliny powróciła. Poniżej znajdziesz instrukcję robienia bransoletki krok po kroku. Metoda ta może cię nieco różnić od innych, które można znaleźć w Internecie, ponieważ jest wiele sposobów robienia tych bransoletek.
Bransoletki z pleksi

Jak zrobić bransoletki z pleksi?·

Robienie biżuterii
Ostatnio bardzo modna staje się biżuteria i akcesoria wykonane z przezroczystych materiałów np. z pleksi. Praca z pleksi jest bardzo łatwa - materiał ten mięknie w wysokiej temperaturze i twardnieje w temperaturze pokojowej.
bransoletka makrama z rzemyków

Jak zrobić bransoletkę makrama z rzemyków i koralików?·

Robienie biżuterii
Skórzana biżuteria i dodatki zawsze pozostają w modzie. Tak samo jest z tą bransoletką. Kilka rzemyków i „kanciaste” srebrne koraliki wystarczą, by otrzymać bardzo ciekawy efekt. Bransoletka makrama w takim wydaniu idealnie wpasuje się w najnowsze trendy mody będąc jednocześnie jedynym w swoim rodzaju dodatkiem. Jedynym, ponieważ wykonanym własnoręcznie przez ciebie. Przekonaj się jakie to proste.

Jak zrobić proste bransoletki?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę, jak zrobić śliczne bransoletki. Wykonanie jest proste, jednak trochę kosztuje. Bransoletki można zrobić pojedynczo lub razem. Idealnie nadają się do codziennego stroju lub do eleganckiej sukienki. Ręcznie robiona biżuteria może być doskonałym prezentem dla mamy, siostry lub przyjaciółki.