Tag: Kalendarz adwentowy ręcznie robiony

Kalendarz adwentowy

Jak zrobić prosty kalendarz adwentowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Taki kalendarz adwentowy możesz z łatwością powiesić na ścianie lub przykleić na lodówkę. Jeśli zrobisz go w mniejszym rozmiarze świetnie będzie się nadawać jako wczesna kartka świąteczna dla rodziny. Poniżej instrukcja jego wykonania.
Kalendarz adwentowy

Jak zrobić wiszący kalendarz adwentowy?·

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Taki kalendarz możesz sobie zawiesić na karniszu lub na ozdobnej gałęzi. W środku każdej gwiazdy znajduje się coś słodkiego co będzie można zjeść rano każdego kolejnego dnia adwentu.

6 pomysłów na kalendarz adwentowy·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kalendarz adwentowy pomoże ci cieszyć się każdym dniem adwentu oraz oczekiwaniem na przyjście Pana Jezusa na świat. Istnieją gotowe kalendarze z czekoladkami, jednak jeśli szukasz czegoś oryginalnego i nietuzinkowego to przejrzyj poniższe pomysły:


Podobne porady

kalendarz adwentowy

Jak zrobić kalendarz adwentowy?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kalendarz adwentowy jest specjalnym kalendarzem służącym do odliczania dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii. Obecnie jest on jest najczęściej robiony przez dzieci. Oczywiście kalendarz ten można kupić w każdym sklepie, ale z pewnością lepszym pomysłem jest zrobienie go samodzielnie razem z własnym dzieckiem.
kalendarz adwentowy

Jak zrobić kalendarz adwentowy z papierowych rożków?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Znudziły ci się tradycyjne kalendarze adwentowe i poszukujesz nowych inspiracji. Doskonale trafiłaś. Poniżej znajdziesz ciekawy pomysł na wykonanie adwentowego kalendarza z rożków papierowych ozdobionych różnymi resztkami papieru kolorowego i innymi drobiazgami, które z pewnością znajdziesz w swoim domu. Kalendarz będziesz mogła zawiesić w pokoju jak girlandę i codziennie wyjadać łakocie z jednego z rożków.
kalendarz adwentowy - piramidki

Jak zrobić kalendarz adwentowy - piramidki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Uwielbiam kalendarze adwentowe. Moja mama zawsze dbała, abyśmy z rodzeństwem robili takie kalendarze i odliczali czas do świąt. Teraz, jak już nie jesteśmy małymi dzieciakami to i tak roku wymyślamy nowe pomysły na kalendarze. Ten czas oczekiwania jest taki fajny. W tym roku wpadliśmy na pomysł zrobienia kalendarza z piramidek. Jak to zrobić? Popatrzcie sami.
kalendarz adwentowy

Jak zrobić kalendarz adwentowy z kartonu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Już wkrótce adwent, czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Warto przeżyć ten czas świadomie i uczciwie postanowić coś w sobie zmienić. Pomocny może być w tym kalendarz adwentowy ze wskazówkami na każdy dzień adwentu. Kalendarz taki możesz wykonać na przykład z kartonu. Jak? Dowiesz się poniżej.
kalendarz adwentowy z kubków

Jak zrobić kalendarz adwentowy z kubków?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Twoje dzieci dzień w dzień dopytują cię, kiedy wreszcie nadejdzie Boże Narodzenie? Koniecznie umil im to oczekiwanie i wspólnie z nimi zrób kalendarz adwentowy z drobnymi smakołykami w środku. Uważasz, że nie masz czasu lub talentu, aby skorzystać ze skomplikowanych projektów? Nie martw się, ten prosty kalendarz zrobisz w kilka minut. Z jego wykonaniem poradzi sobie nawet największy antytalent plastyczny. Przekonaj się o tym już dziś!