Tag: Girlandy na Boże Narodzenie

Girlanda z filcowych gwiazdek

Jak zrobić girlandę z filcowych gwiazdek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Girlanda z filcowych gwiazdek, które wyglądem przypominają nieco śnieżynki doskonale sprawdza się jako świąteczna dekoracja. Jest bardzo prosta w wykonaniu i nie wymaga wiele wysiłku. Pięknie prezentuje się na kominku, firance lub meblach i bez wapienia zachwyci niejedną osobę. Do jej zrobienia możecie zaangażować dzieci, które uwielbiają takie sposoby na spędzanie wolnego czasu. Poniżej znajdziecie instrukcje, które pomogą wam w jej wykonaniu.
gwiazdki z gliny

Jak zrobić świąteczne gwiazdki z gliny samoutwardzalnej?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Lubisz odliczać dni, które pozostały do Bożego Narodzenia? Masz dzieci? W takim wypadku z pewnością każdego roku czeka cię zrobienie kalendarza adwentowego. Gliniane gwiazdki z numerkami mogą być jego ciekawym elementem. Zresztą już z nich samych możesz zrobić prosty kalendarz. Wystarczy kawałek włóczki i woreczki z organzy wypełnione słodyczami. Z glinianych gwiazdek zrób girlandę, a między nimi przywiąż torebeczki z łakociami. Gwiazdeczki te wykorzystasz też do zrobienia kalendarza adwentowego z kubków jednorazowych.
świąteczna girlanda

Jak zrobić girlandę świąteczną z plastikowych kubków?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świecąca girlanda, rozwieszona nad wejściem do drzwi, czy nad kominkiem lub oknem, od razu nada twojemu domowi świątecznego charakteru. Jeśli chcesz, by była jedyna w swoim rodzaju, zrób ją z niepotrzebnych plastikowych kubków. Recykling jest w końcu ciągle w modzie! Masz dzieci? Koniecznie zaproś je do wspólnej pracy.Takie wiszące bożonarodzeniowe lampiony przypominają nieco duże dzwonki. Twoje pociechy pewno będą zachwycone!
girlanda z filcu

Jak zrobić girlandę bożonarodzeniową z filcu w 15 minut?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz udekorować swój dom świąteczną girlandą? Jeśli podobają ci się takie ozdoby, nie masz zbyt wiele czasu na wykonanie girlandy, a umiesz szyć i posiadasz w domu maszynę, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Tę uroczą biało-czerwoną filcową girlandę zrobisz w kwadrans. Kiedy potem rozwiesisz ją na ścianie lub nad kominkiem w salonie, w twoim domu od razu zapanuje świąteczny klimat!
girlanda bożonarodzeniowa

Jak zrobić girlandę bożonarodzeniową z filcowymi żołędziami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Podobają ci się świąteczne dekoracje w stylu rustykalnym? W takim razie koniecznie zrób girlandę, która nawiązuje do tego trendu w wystroju wnętrz. Do wykonania tej na wskroś rustykalnej dekoracji będziesz potrzebować jedynie sznurka, filcowych kulek oraz czapeczek żołędzi. Kiedy tylko ją rozwiesisz, w twoim domu zapanuje przynajmniej namiastka bożonarodzeniowego klimatu rodem z bogatego wiejskiego dworku sprzed lat.