Tag: Wojsko po studiach

służba wojskowa

Jak dostać się do wojska?

Wojsko Polskie
Młodzi ludzie coraz częściej zastanawiają się czy nie wstąpić do wojska. Myśl ta staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jednak nie wszyscy wiedzą jak się do tego zabrać. Wojsko to nie zabawa. Wymagane jest bowiem odpowiednie wykształcenie, poziom umiejętności i kondycja fizyczna. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak dostać się do wojska, przeczytaj poniższe wskazówki.


Podobne porady

Jak uniknąć wojska?

Jak uniknąć wojska?

Wojsko Polskie
Wielu młodych ludzi stara się za wszelką cenę uniknąć służby wojskowej. Każdy z nich ma swój sposób, by to osiągnąć. Młodzi ludzie, którzy nie chcą zmierzyć się z tym wyzwaniem próbują coraz to nowszych sposobów na ominiecie tej przykrej konieczności. Przeczytaj poniższe wskazówki, być może wśród nich znajdziesz sposób na to, co zrobić, by uniknąć wojska.
telemarketerka

Jak dostać pracę jako telemarketer?

Obsługa Klienta
Żyjemy w czasach, kiedy znaleźć dobrą i satysfakcjonującą pracę nie jest łatwo. Istnieją jednak branże, w których ilość ofert nie maleje, a zarobki również wypadają w miarę godziwie. Jednym z takich sektorów jest telemarketing, który ponadto daje szanse choćby tymczasowego zatrudnienia również osobom bez doświadczenia, ponieważ w sprzedaży przez telefon najważniejsze są predyspozycje psychiczne kandydata. Nie pracowałeś nigdy jako telemarketer, a chcesz dowiedzieć się na czym ten zawód polega? Dowiedz się, co jest ważne w procesie rekrutacyjnym
ksiądz

Jak dostać się do seminarium?

Studia Dzienne
Wybór kapłaństwa, jako drogi życiowej to dla młodego człowieka nie lada wyzwanie. Przede wszystkim rozeznanie u siebie powołania jest wielkim przeżyciem. Po drugie, przyszłego księdza czekają jeszcze trudne 6-letnie filozoficzno-teologiczne studia. W jaki sposób rozpocząć realizację marzeń o kapłaństwie?
stres

10 najbardziej stresujących zawodów

Relacje i Atmosfera w Pracy
To nie sekret, że niektóre zawody są bardziej stresujące niż inne. Poniżej przedstawiamy listę prac, które przez wielu uważane są za najbardziej stresujące. Wybraliśmy je na podstawie ryzyka i związanych z nimi; niebezpieczeństw, wymagań, stopnia kontroli, jaki ma dana osoba nad wykonywaną pracą, odpowiedzialnością i liczbą godzin do przepracowania. Twojego zawodu może nie być na liście, lecz zachęcamy do sprawdzenia ile z tych czynników możesz znaleźć w swojej pracy.