Tag: Ozdoby choinkowe dla dzieci

ozdoby na choinkę – srebrne domki

Jak zrobić ozdoby na choinkę – srebrne domki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli szukasz pomysłu na choinkowe „coś z niczego”, dobrze trafiłaś. Intrygujące srebrne domki wyglądają jak malutkie płaskorzeźby, pięknie prezentując się na każdym świątecznym drzewku. Zastanawiasz się jak są zrobione? Szczegóły znajdziesz poniżej.
ozdoby na choinkę z ziarna

Jak zrobić ozdoby na choinkę z ziarna?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dla wszystkich fanów eko – ozdoby na choinkę wykonane z karmy dla ptaków. W trakcie świąt ozdobią świąteczne drzewko, a po nich – zakończą swój żywot w dziobach uradowanych ptaków.
kwiatki na choinkę z wytłaczanki

Jak zrobić kwiatki na choinkę z wytłaczanki?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pomyślałaś kiedyś, by ozdobić swoją choinkę girlandą z kwiatów? Pomysł, może nietypowy, ale za to bardzo efektowny. Zwłaszcza, jeśli girlandę tę można w bardzo prosty sposób wykonać ze znajdujących się w każdej kuchni wytłaczanek po jajkach. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
woskowane szyszki na choinkę

Jak zrobić woskowane szyszki na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Woskowane szyszki na choinkę to połączenie naturalności i stylu eko z nutką świątecznego glamour. To ostatnie szyszki zawdzięczają odrobinie brokatu, którym zostały pokryte dla lepszego efektu. Brokat ślicznie iskrzy się w świetle choinkowych lampek sprawiając, że szyszki zdają się być oprószone śniegiem.

Jak zrobić bałwana z kapsli?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Takie słodkie bałwanki możesz zawiesić na swoim drzewku bożonarodzeniowym. Będą tanią i bardzo ładną dekoracją. Plusem jest również fakt, iż sposób ich wykonania jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych umiejętności.

Jak zrobić krasnale z szyszek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Te krasnale będą ślicznie prezentować się na bożonarodzeniowej choince. Kolor ich czapeczek i szalików zależy wyłącznie od ciebie, jednak najlepiej będą wyglądać białe i czerwone.

Jak zrobić aniołki z papilotek do muffinek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Marzy ci się choinka przystrojona własnoręcznie wykonanymi ozdobami? Nie masz zbyt wiele czasu lub talentu do robienia skomplikowanych projektów? Zrób urocze aniołki z papilotek. Spodobają się one szczególnie miłośnikom stylu retro.

Jak zrobić renifery z kapsli?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Rudolf Czerwononosy to chyba najbardziej znany na świecie renifer. Pewnie i twoje dziecko słyszało opowieść o tym sympatycznym zwierzątku. Jeśli chcesz, możecie wspólnie zrobić sympatyczne Rudolfki z kapsli. Dziecko na pewno z radością powiesi je potem na choince.
ozdoby choinkowe z gliny

Jak zrobić teksturowane gwiazdki na choinkę z gliny?·

Choinka
Prosty pomysł na najtańsze, najbardziej efektowne i najbardziej uniwersalne ozdoby choinkowe. Gwiazdki z glinki (można je również wykonać z masy solnej) mogą mieć różne wzory i kolory, ale zawsze stanowią doskonałą dekorację każdego bożonarodzeniowego drzewka. Poniżej dowiesz się jak w łatwy sposób urozmaicić te ozdoby, nadając im niepowtarzalną teksturę. To łatwiejsze, niż ci się wydaje.
bombki z pocztówek

Jak zrobić bombki choinkowe z kartek?·

Choinka
Idealna ozdoba dla najmłodszych! Usiądź z dziećmi przy stole, zbierz stare kartki i widokówki i przystąpcie do wspaniałej świątecznej przygody. Zaledwie w kilka chwil zrobicie pokaźną ilość kolorowych bombek, które ożywią nawet najbardziej smutną choinkę.