Tag: Ozdoby z plastikowych butelek

ozdoby choinkowe z plastikowych butelek

Jak zrobić ozdoby choinkowe z plastikowych butelek?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz ozdób choinkowych, które z łatwością wykonałoby twoje dziecko? Polecam zawieszki na choinkę wykonane z plastikowych butelek. Projekt prosty, szybki w przygotowaniu, a materiały potrzebne do jego wykonania - ogólnodostępne.


Podobne porady

róża z plastikowych łyżeczek

Jak zrobić różę z plastikowych łyżeczek?

Robienie biżuterii
Plastikowe łyżeczki nie muszą być nudne i pełnić tylko jednej, z góry przypisanej im roli. Mogą też dać początek czemuś pięknemu, jak na przykład kwiat róży. Zrobisz go bez problemu z kilkunastu plastikowych łyżeczek. A gotowy kwiat będzie wyglądał jak porcelanowy. Tylko zobacz.
Doniczki z butelek

Jak zrobić doniczki z butelek?

Wazony
Poniżej przedstawiam pomysł na recykling plastikowych butelek po napojach i wodzie. Do zrobienia doniczek potrzebujesz jedynie plastikowych butelek, ostrego nożyka, kolorowych farb, kleju i brokatu.
choinka z nakrętek od butelek

Jak zrobić choinkę z nakrętek od butelek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Prawdziwie recyklingowa choinka, która doskonale ozdobi każdy świąteczny stół. Jeśli znasz podstawy szydełkowania, wykonanie tego projektu nie będzie dla ciebie stanowić najmniejszego problemu. Jeżeli nie potrafisz szydełkować, zawsze możesz zrobić tę choinkę w wersji podstawowej – bez kordonkowych ubranek.

Jak zrobić pierścionek z plastikowych kulek?

Inne projekty i wyroby
Czy twoje dziecko lubi kolorową biżuterię? A w związku z tym, czy ty uwielbiasz ją nosić? Tak, czy inaczej dzisiaj możesz spróbować zrobić genialny pierścionek rodem z „automatu” w stylu retro. Pierścień jest bardzo prosty w wykonaniu i możesz zrobić go wspólnie z pociechą. Gwarantuje, że twoja córeczka będzie zachwycona uroczą, kolorową biżuterią, która doskonale nadaje się dla małej księżniczki. Oto wskazówki, które pomogą ci w zrobieniu pierścieni z kul po drobiazgach z automatów.
Jak zrobić pochodnie z pochodnie z butelek?

Jak zrobić pochodnie z butelek?

Ozdoby Ogrodowe
Jeżeli masz mnóstwo pustych butelek i nie wiesz co z nimi zrobić, proponujemy użyteczne pochodnie do ogrodu. Przydadzą się na przyjęcie w ogrodzie, zwykłego grilla lub jako dodatkowe oświetlenie.
usuwanie etykiet

Jak usunąć etykiety z butelek?

Narzędzia czyszczące
Pewnie wiesz jak trudno usunąć etykietkę z butelki lub słoika. Już nie musisz niszczyć paznokci, by pozbyć się uporczywej etykietki ze słoika. Wszystko czego potrzebujesz to odrobinę sody oczyszczonej i oleju. Oto prosty sposób na usunięcie papierowych etykietek.
plastikowe reklamówki

Zaskakujące zastosowania plastikowych reklamówek

Nietypowe zastosowania
Plastikowe reklamówki towarzyszą nam codziennie podczas zakupów. Zanim się obejrzysz, uzbierasz cały stos reklamówek. Zamiast wyrzucać je do śmieci, czekając później długie lata zanim się rozłożą, możesz dać im drugie życie. Możesz wykorzystać je na mnóstwo sposobów, a niektóre z nich przedstawiamy poniżej. zapoznaj se z wszystkimi zaskakującymi sposobami wykorzystania plastikowych reklamówek.