Tag: Ramki na zdjęcia zrób sam

Ramka z paska

Jak zrobić ramkę ze starego paska?·

Sztuka i akcesoria
Ramki na zdjęcia można samodzielnie zrobić z różnych materiałów. Mogą to być zapałki, muszelki, kamyczki a nawet stare paski. To co je łączy to sklejka i listewki, które są bazą każdej z ramek. Poniżej przedstawiam instrukcję wykonania ramki z paska krok po kroku.


Podobne porady

Jak dodać nowe ikony do paska w Excelu?

Arkusze Kalkulacyjne
Excel jest jednym z podstawowych narzędzi pracy wielu osób. Konfiguracja paska szybkiego dostępu bez wątpienia ułatwi wam pracę z tym arkuszem kalkulacyjnym. Wbrew pozorom wykonanie tej czynności nie jest bardzo pracochłonne, ani skomplikowane. Jednak wiele osób może mieć na początku niemałe problemy ze sformatowaniem. Żeby jeszcze bardziej ułatwić wam to zadanie, poniżej zamieściłem filmik instruktażowy, który rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.
czapka ze swetra

Jak zrobić czapkę ze starego swetra?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jeśli nie wiesz co zrobić ze starym swetrem, a żal Ci go wyrzucać bo bardzo go lubisz lub po prostu strasznie Ci się podoba możesz go wykorzystać w inny sposób. Spróbuj zrobić ze swetra czapkę. Teraz bardzo modne są fantazyjne czapki w różne wzory. Dlaczego więc nie spróbować?
zdjęcie z ramką

Jak dodać ramkę w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Wakacje są okresem, kiedy powstaje wiele wyjątkowych zdjęć. Wiele z nich potrzebuje ciekawej oprawy. Ładną ramkę można dodać do zdjęcia za pomocą programu Photoshop. Dzięki takiej ramce zdjęcie będzie wyglądało efektownie. Jeśli nie wiesz jak dodać ramkę do zdjęcia- ten artykuł jest dla Ciebie!
Zdjęcie na metalu

Jak przenieść zdjęcie na metal?

Inne projekty i wyroby
Deszczowe, ponure dni są doskonałą okazją na twórcze działanie. Zdjęcia przeniesione na metalowe płytki stanowią bez wątpliwości niebanalną ozdobę. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają dużego wysiłku. Za sprawą metalowej płytki zdjęcie stanie się bardziej odporne na uszkodzenia i przez wiele lat będziecie mogli cieszyć się jego pięknem. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam przenieść ukochane zdjęcia na płytkę z metalu.
bombka z materiału

Jak zrobić ozdoby choinkowe ze starego swetra?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Każdy z nas ma ulubiony sweter, który - choć już niezbyt wyjściowy - trzymamy gdzieś głęboko w szafie, bo po prostu żal go wyrzucić. I wcale nie musimy tego robić! Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia podarujmy naszemu ciuszkowi drugie życie. Wystarczy tylko przerobić go na oryginalne ozdoby choinkowe w rustykalnym stylu. A zajmie nam to raptem pięć minut. Sweter uratowany, porządek w szafie zrobiony, choinka ubrana. Same plusy!
mata do jogi

20 prostych sposobów na wykorzystanie maty do jogi.

Inne projekty i wyroby
Po latach psów z głową w dół, orłach i wielbłądach, nadeszła pora, by twoja pierwsza mata do jogi przeszła na emeryturę. To jasne jak słońce, że nic nie jest wieczne i na wszystko przychodzi czas, ale zaczekaj! Nie wyrzucaj jej, przekonasz się, że może mieć wiele rożnych, praktycznych zastosowań. Klapki i pokrowiec na laptopa nie są jedynymi propozycjami, przekonasz się, że może o wiele więcej! Poznaj 20 sposobów na wykorzystanie starej maty do jogi.
brelok z paska

Jak zrobić breloczek na klucze z paska?

Inne projekty i wyroby
Nie wiesz co zrobić ze starym skórzanym paskiem do spodni? Jeśli nie jest on aż tak bardzo zniszczony, a po prostu znudził ci się, możesz przerobić go na coś innego, np. na oryginalny breloczek do kluczy. Jego wykonanie nie jest skomplikowane i zajmie ci tylko kilka minut. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części artykułu.