Tag: Stroik świąteczny krok po kroku

świąteczny stroik z orzechów

Jak zrobić stroik świąteczny z orzechów?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ten stroik w formie eleganckiego wieńca będzie ozdobą każdego wigilijnego stołu. Możesz przygotować go w dowolnym motywie kolorystycznym. Ja zdecydowałam się na mroźną, srebrno-błękitną wersję. Stroik będzie się jednak pięknie prezentował w modnych w tym sezonie odcieniach złota i czerwieni.
stroik świąteczny

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy na stół w 5 minut?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Marzysz o własnoręcznie zrobionym stroiku, który ozdobi twój stół w te święta. Niestety zdajesz sobie sprawę z tego, że masz dwie lewe ręce do tego typu projektów. No i ten permanentny brak czasu! Co robić? Nim poddasz się i wyruszysz do sklepu po gotową ozdobę, zapoznaj się z poniższą instrukcją. Ten uroczy stroik, który wprowadzi do twojego domu odświętny klimat, zrobisz w pięć minut! Jest on niewiarygodnie prosty w wykonaniu.


Podobne porady

lampion

Jak zrobić lampion bożonarodzeniowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Lampion z małą świeczką w środku to z pewnością ciekawa dekoracja na zimę czy okres bożonarodzeniowy. Większość z nas lubi zapalać świeczki siedząc wieczorem przy stole lub chcąc dodać niepowtarzalnego efektu na świątecznym stole. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić świecznik – lampion z otrzymanych kartek świątecznych.
stroik bożonarodzeniowy z cytrusów

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy z cytrusów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta kojarzą nam się z choinką, korzennym zapachem piernika i orzeźwiającą wonią pomarańczy. A może by tak połączyć to wszystko w jedną całość i stworzyć oryginalny cytrusowy stroik świąteczny? Swoją propozycję przedstawiam poniżej.
Dip bożonarodzeniowy

Jak zrobić bożonarodzeniowy dip?

Przepisy Bożonarodzeniowe
Wszystkie świąteczne startery powinny być zabawne. Ten śliczny bałwan wykonany jest z pysznego, kremowego serka oraz cheddara. Uwaga - z ilości składników przygotujesz dip serowy dla co najmniej 10 osób. Jeśli jest was mniej - podziel ilość składników na 2 lub nawet na 3.

6 pomysłów na kalendarz adwentowy·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kalendarz adwentowy pomoże ci cieszyć się każdym dniem adwentu oraz oczekiwaniem na przyjście Pana Jezusa na świat. Istnieją gotowe kalendarze z czekoladkami, jednak jeśli szukasz czegoś oryginalnego i nietuzinkowego to przejrzyj poniższe pomysły:
kalendarz adwentowy z balonów

Jak zrobić kalendarz adwentowy z balonów?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Adwent już za kilka dni. Pozostało naprawdę niewiele czasu na zrobienie kalendarza adwentowego. Brak ci pomysłu na jego wykonanie? A może nie masz dzieci i uważasz, że to nie dla ciebie? A co powiesz na oryginalny i łatwy do zrobienia balonowy kalendarz adwentowy dla ciebie i twojego partnera? W środku zamiast łakoci umieścisz króciutkie liściki z miłymi wiadomościami, komplementami i obietnicami.
świecznik bożonarodzeniowy

Jak zrobić świecznik bożonarodzeniowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Boże Narodzenie za pasem! Oczekiwanie na te wyjątkowe święta umilamy sobie robieniem świątecznych dekoracji. Jeśli nie wyobrażasz sobie wigilijnego wieczoru bez blasku świec, koniecznie wypróbuj ten projekt. Przygotowanie tego świecznika zajmie ci około godziny, ale naprawdę warto! Kiedy już postawisz go na stole, w twoim domu zapanuje niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój.